איך למצוא קבלן שיפוצים שיתאים לכם

בשעה טובה החלטתם להשקיע בשיפוץ הבית או בית העסק. זה לא משנה אם מדובר בשיפוץ גדול, או קטן. חשוב לבחור את אנשי המקצוע בקפידה בתהליך זה, על מנת שבאמת תוכלו להגיע לתוצאות עליהן אתם חולמים, ובתהליך קל ונעים.

איך בוחרים את קבלן השיפוצים, האם הקבלן מבצע את כל עבודות השיפוץ ובכלל מאיפה מתחילים? מיד נעשה לכם סדר.

קבלן שיפוצים – אתם חייבים התאמה אישית

כולנו יודעים מה תהליך שאינו מאורגן עלול לעשות. ולכן חשוב שכאשר אתם מתחילים תהליך שיפוץ שתהיו מסודרים ככל שניתן. תכנית עבודה מסודרת, עם תקציב מוגדר מראש יביאו אתכם אל המסלול הנכון.

בדקו את היקף השיפוץ שאתם צריכים, וודאו מהו התקציב המתאים לכם ובצעו את כל הסקרים הרלוונטיים לשם כך. אם צריך, גשו גם אל חנויות פיזית כדי לבדוק את החומרים ואת העלויות.

כשכבר יהיו בידיכם כל הפרטים תוכלו באמת להתחיל לגשת אל תכנית שיפוץ מסודרת ולחפש קבלן שיפוצים מתאים. קבלן שיפוצים שיתאים לכם יהיה זה לפני הכל שיש לכם איתו חיבור והוא מבין בדיוק מה אתם צריכים, לאחרי כן, תוכלו כבר לשבת על הפרטים היותר טכניים.

בחירה של קבלן שיפוצים חייבת להתבצע על סמך חוות דעת, ביקורות והמלצות. אם ראיתם שיפוץ מעניין שאהבתם, אל תהססו לבקש את פרטי הקבלן. אך דעו כי בנושא זה אין כבעלי נסיון.

מצאו את האנשים עליהם אתם הכי סומכים ובקשו את ההמלצות המתאימות. אל תקלו ראש גם בביקורות שאינן חיוביות, יש להן משמעות רבה למקד אתכם למקום הנכון ולאדם הנכון.

אם אין בנמצא אנשים שיכולים להמליץ לכם תמיד תוכלו לפנות אל פלטפורמות דיגיטליות המרכזות ביקורות והמלצות אותנטיות.

שוחחו גם בעצמכם עם לקוחות עבר ולקוחות הווה וקבלו תמונה מלאה על השירות, הסבלנות, וכמובן המקצועיות.

קבלן שיפוצים – אתם חייבים התאמה אישית

מי הם עוד אנשי המקצוע שחשוב לשכור?

לסגור הסכם עבודה עם קבלן שיפוצים מומלץ זה נהדר, אך חשוב לדעת האם הוא מבצע את כל העבודה. או האם יש צורך במציאת אנשי מקצוע נוספים.

לא כל קבלן שיפוצים מבצע עבודות תאורה, מטבח, נגרות או דלתות או עבודות גבס. ולכן חשוב להבדיל ולדעת האם יש צורך להזמין גם אנשי מקצוע נוספים וזאת על מנת ששלבי השיפוץ יעברו באופן החלק ביותר.

הדבר הכי חשוב הוא להקפיד על לוח זמנים מסודר כי זוהי שרשרת שחייבת לעבוד באופן חלק וגמיש, ומספיק דבר אחד קטן בלוח הזמנים שיעכב את כל הפרויקט.

מהם שלבי השיפוץ?

  • שלב ההריסה והפינוי

השלב הראשון בשיפוץ הוא השלב בו מבצעים הריסה ופינוי. ולאחרי כן אפשר להתחיל לבצע את שאר עבודות השיפוץ בחלוקה המתאימה לחדרים. ובהתאם לעמודי הבטון התומכים. חשוב לעבוד על פי התכנית ועל פי המבנה המדויק על מנת שלא יהיו נזקים.

  • שלב האיטום

שלב האיטום הוא השלב השני בשיפוץ והוא נוגע בעיקר לחדרים הרטובים בבית. החדרים הרטובים הם חדרי השירותים, חדרי האמבטיה, המטבח ואם ישנו גג עם ג'קוזי ועוד, אז גם בחלקים הללו. גם מתחמים חיצוניים עם בריכה חשוב לבצע בהם איטום מתאים וריצוף לצד חיפוי קירות.

  • שלב הריצוף

השלב השלישי הוא כמובן תלוי תקציב, אך ברוב הפרויקטים של השיפוץ הוא מתקיים. זהו שלב הריצוף, או שלב פירוק הריצוף והרכבה מחדש או הדבקה. על סמך מה שקבעתם כמובן מלכתחילה. זה גם השלב שבו אתם מקבלים מטבח חדש לאחר הרכבת הריצוף, בהנחה ורכשתם כזה.

  • התקנת מתגים וגופי תאורה

שלב זה הוא השלב בו מתקינים מתגים וגופי תאורה וזהו השלב האחרון בשיפוץ לפני הניקיון. תוכלו לבצע את השלב הזה גם כשאתם כבר מאוכלסים בבית. וללא שום הפרעה בשגרת חיי היומיום.

בוחרים נכון ובאיכות חיים גבוהה

בחירה בקבלן שיפוצים מקצועי בעל מוניטין גבוה והמלצות היא בחירה באיכות חיים טובה וגבוהה. כאשר האדם שמשפץ לכם את הבית הוא בעל הסמכות, המלצות, ומוניטין איכותי וגבוה אם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות.

שיפוץ הבית מחייב בטיחות, אחריות ושירות מהטובים ביותר. מקצועיות היא כמובן הדבר הראשון אליו אנחנו שמים לב. אך לצד זאת הפרויקט המושלם יכול להתקיים יחד עם כל הפרמטרים המרכיבים תוצאות טובות.