כיצד שיטת הבניה המתקדמת שלנו מסייעת לייצור בית ישר כפלס

כאשר בונים בית יש לנו תמיד את החשש שבסופו של יום הבית לא ייראה כמו התכנון. יש הרבה סיבות לכך, אך במרבית המקרים הבעיה הנפוצה ביותר היא שהחלקים השונים שמרכיבים את הבית לא מיוצרים בדיוק מספיק וכך התוצאה הסופית מעט עקומה או לא דומה במאה אחוז לתכנון האדריכלי.

אצלנו בא.ב.ד. בניה מתקדמת הבעיה הזו לא קיימת. בזכות העובדה שאנחנו משתמשים בפלדת LGS איכותית שמיוצרת בדיוק הנדסי מושלם, שנעשה בתורו על פי מודל תלת ממד של התוכנית האדריכלית, אנחנו מצליחים לייצר בתים מושלמים שעונים על כל הציפיות הראשוניות. הבתים שאנחנו בונים בעבור לקוחותינו עומדים בצורה ישרה וכל קיר וקורה בהם נמצאים במקומם בדיוק כפי שהתוכנית קבעה.

בונים מהר, מדויק ובמחיר הטוב ביותר – שיטת הבניה המתקדמת של א.ב.ד

חברת א.ב.ד שמה לעצמה כמטרה עליונה לייצר בתים ברמה הגבוהה ביותר בעבור לקוחותיה. כדי לעמוד במטרה זו השקענו מאמצים רבים בבחירת חומרי הגלם הטובים ביותר בעולם והמכשור המתקדם ביותר שקיים. אנחנו מאמינים שבניה של בית חלומותיכם לא צריכה להיות הימור, אתם צריכים לדעת בדיוק מה אתם עומדים לקבל והבית בכללותו צריך לעמוד בכל הדרישות והבקשות שלכם. זו הסיבה שאנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם האדריכלים, המהדסים ומעצבי הפנים המובילים בישראל ולפני שאנחנו מתחילים להקים בעבורכם את הבית אנחנו מייצרים תוכנית ממודלת של הבית על כל חלקיו השונים.

בניה מתקדמת היא בניה ישרה ואיכותית

ההבדל בין בניה בהתאם לתוכנית הנדסית הכתובה על נייר לבין כזו המיוצרת בתוכנת תלת ממד הוא עצום. השימוש בתוכנות מתקדמות מאפשר לנו לדייק את כל החלקים בדיוק לתוכנית המתאר של הבית עד לרמת הבורג הקטן ביותר בשלדה. העובדה שתוכנית העבודה מיוצרת במחשב מקלה עלינו לשתף את כל המחלקות השונות במידות השונות וכך אנחנו מבטיחים כי לא יעשו טעויות לאורך הדרך וכאשר נגיע להרכיב את ביתכם כל החלקים יתאימו זה לזה בדיוק מושלם. עוד דבר שאנחנו מסוגלים לעשות בעזרת העובדה שאנחנו משתמשים במודלים ממוחשבים היא לייצר את החלקים בדיוק לפי הדרישות. בעזרת המערכות השונות שאנחנו מחזיקים ברשותנו, באפשרותנו להעביר את התוכנית הממודלת של הבית שלכם בדיוק כפי שהיא למעבדת הייצור וכך כל החלקים שמיוצרים מיוצרים ממש מהמידות האמיתיות והמדויקות של הבית.

שיטת הבניה המתקדמת שחוסכת כאבי ראש ודאגות

הדיוק בייצור ובתכנון הוא חלק מהותי מאוד משיטת הבניה שלנו. בעזרת הדיוק הזה אנחנו יכולים לחסוך זמנים רבים ולהימנע מבעיות לא צפויות שנובעות מתכנון לקוי או משינויים שיש לבצע כדי להתאים את התוכנית לתנאי השטח. התוצאה היא שהבתים שאנחנו בונים יוצאים ישרים כמו פלס ונבנים בזמן שיא של כמה חודשים בלבד, וכך אתם יכולים להיות רגועים שהמפתחות לביתכם החדש יגיעו אליכם בתאריך שנקבע ושלא יהיו חריגות תקציביות בהוצאות הבניה.

לא רק פלדת ה – LGS מאפשרת לנו להעניק לכם בתים ישרים ואיכותיים, אנחנו משתמשים כמו כן גם בחומרי גלם נוספים שהשילוב ביניהם מעניק איכויות יוצאות דופן. כך למשל אנחנו משתמשים בחתכי קיר של חברת KNAUF המאפשרים לנו לייצר קיר עם מסה תרמית קלה אך התנגדות תרמית גבוהה מכל פתרון אחר שקיים בשוק והתוצאה היא בית חסכוני ואקולוגי.

אם אתם מעוניינים להרחיב את הידע שלכם על שיטת הבניה שלנו, אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא עוד על המפרט הטכני של הבתים שלנו או שאתם מוזמנים להיכנס לאזור האקדמיה של א.ב.ד ולקרוא מאמרים רבים על הבתים האיכותיים שלנו.