הקץ לרעשים – הכירו את הבניה המתקדמת שמספקת בידוד אקוסטי איכותי

כל מי שאי פעם גר בבניין משותף יודע עד כמה רעשים מהשכנים יכולים להרוס שנ"צ טוב. הבעיה של רעשים שחודרים הביתה ומפריעים את מנוחתנו היא לא נחלת הבניינים כלל וכלל.  החדשות הטובות הן, שחברת א.ב.ד בניה מתקדמת מובילה את השוק הישראלי בבניה של בתים פרטיים איכותיים ומפנקים שמספקים בידוד אקוסטי מהמעלה הראשונה.

הקשר בין חתכי הקיר שלנו לבין בידוד אקוסטי איכותי

מרבית שיטות הבניה המתקדמות מרכיבות את הבניין בצורה מודולרית כחלק אינטגרלי מצורת הרכבתם. כאשר מחברים חלקים שונים יחדיו נוצרת תוצאת לוואי אקוסטית ייחודית אשר נקראת Flanking Transmission, זוהי תופעה שמאופיינת בכך שהסאונד פוגע באלמנט מרכזי וכתוצאה הוא עובר אותו גם מחלקו התחתון וגם מחלקו העליון של המכשול. בבתים מודולריים רבים אפשר לשמוע את הדהוד הסאונד שחודר מבעד לחיבורים, בעיקר בפינות הבית ובאזורים שהתקרה והקיר מתחברים.

אומנם יש שיטות טיפול במעטפת המבנה שנועדו לצמצם תופעה זו, אך אצלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת אנחנו נמנעים מבעיה זו בדרך אחרת לחלוטין. בעזרת חתכי הקיר הייחודיים שבהם אנחנו משתמשים אנחנו מייצרים שכבות בידוד לקירות החוץ והפנים על ידי שימוש בחומרים מבודדים כמו צמר זכוכית, לוחות גבס כפולים ואוויר כלוא- כל אלב מספקים בידוד אקוסטי (ותרמי) עד כפי 5 מבניה בבלוקים.

בניה ירוקה מתקדמת ושקטה יותר

חיים שקטים יותר בעזרת בנייה חכמה יותר

כדי להבטיח שהבתים שאנחנו מייצרים בעבור לקוחותינו יתפקדו בצורה הטובה ביותר אנחנו משקיעים משאבים רבים במחקר ובפיתוח. כל בית שיוצא תחת ידינו עובר תהליך קפדני שבמהלכו מייצרים מידול הנדסי לייצור שלד הבית בפלדה כך שהבית שאתם מקבלים נאמן בצורה מושלמת לתוכנית האדריכלית. השלדה שאנחנו מייצרים מיוצרת מפלדת LGS ייחודית והיא מיוצרת כך שמראש יש בתוכה את כל המחברים והתעלות, וכך אין צורך לחרר את המבנה ולפגוע בעמידותו. על גבי השלד אנו מרכיבים את חתכי הקיר ומשתמשים במוצר הטוב ביותר בשוק- חתכי הקיר של חברת knauf הגרמנית.

בהשוואה לבתים אשר נבנים בבטון, הבתים שלנו מספקים חיץ איכותי  עד כפי חמישה והתוצאה מורגשת מאוד בתוך הבית. הבידוד מאפשר חיסכון באנרגיה כי הוא מבטל את השפעות מזג האוויר שבחוץ על פנים הבית, ובמקביל השקט והשלווה שלכם לא יפגעו כיוון שאותו הבידוד גם מונע מרעשים חיצוניים להיכנס פנימה. חלק מלקוחותינו מתגוררים באזורים הסמוכים לנמל התעופה בן גוריון ובתחילה הם היו סקפטיים לגבי יכולות המבנים שלנו, אך במהרה לאחר שהם נכנסו לגור בהם השינוי היה נוכח. אתם מוזמנים להסתכל על הסרטון המצורף פה בתחתית העמוד כדי לשמוע בעצמכם את התגובות של אנשים שמתגוררים בבתים שנבנו על ידינו באמצעות פלדת LGS וחתכי הקיר של חברת KNAUF.

חברת א.ב.ד בניה מתקדמת עומלת לילות כימים כדי להמשיך ולחדש את שיטות הבניה שלנו ולהציע לכם ולכן בתים איכותיים שעונים לכל הדרישות שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבל פרטים מלאים על הדגמים המוכנים שלנו או כדי לשמוע על האפשרות של עבודה עם אדריכל כדי לבנות את בית חלומותיכם.