הבניה המתקדמת של א.ב.ד – כל המבנה כמקשה אחת

במרבית שיטות הבניה, גם בבניה המסורתית וגם בחלק משיטות הבניה המתקדמות, מייצרים בנפרד כל אחד ואחד מהחלקים השונים של הבית ולאחר מכן מרכיבים אותם יחדיו כדי לייצר את הבית. הדוגמה הבסיסית ביותר לכך היא שיטות הבניה המסורתיות שבהן ממש אפשר לראות את ההרכבה בתצורה של הנחת הלבנים זו על גבי השנייה כדי לייצר את המבנה השלם.

שיטת הבניה המתקדמת שבה אנחנו משתמשים בא.ב.ד. שונה לחלוטין ולמעשה אנחנו מספקים לכם מבנה שהוא כולו מקשה אחת ולא טלאים על גבי טלאים. במאמר זה אנחנו רוצים להציע לכם הצצה ליתרונות של שיטת בניה זו לעומת שיטות הבניה האחרות.

פלדת LGS – חומר הגלם שמאפשר לנו לבנות בצורה ייחודית

כתבנו לכם מאמר שלם על פלדת ה – LGS ובו תוכלו למצוא את כל הפרטים ואת כל הסיבות לכך שאנחנו עובדים עם חומר גלם זה, אבל למי שלא קרה נעשה סיכום קצרצר. פלדת ה – LGS היא פלדה ייחודית אשר עוברת עיבוד בטמפרטורה נמוכה שמקנה לה תכונות איכותיות יותר מפלדות אחרות. סוג פלדה זה מאופיין במשקל קל, עמידות גבוהה, מאפשר עבודה מהירה יותר והיא לא מתבלה כלל. אנחנו בא.ב.ד בניה מתקדמת שמים דגש על איכות חומרי הגלם שלנו ולאחר מחקר ממושך מצאנו כי פלדת LGS היא אכן חומר הגלם האיכותי ביותר שקיים וזה שמאפשר לנו לבנות בתים במהירות שיא של כחצי שנה מתחילת בנייה ועד סופה.

בניה מתקדמת חזקה וללא חורים

מה הבעייתיות בבניה מחוררת?

מרבית שיטות הבניה המתקדמות נוהגות לייצר את חומרי הגלם והרכיבים השונים לבניית הבית במפעלים ייעודיים. הבעיה היא שבמרבית המקרים חומר הגלם שמיוצר להרכבת הבית אכן עומד בקריטריונים של בניה מתקדמת, אך כדי להרכיב את הבית בצורה ראויה הם נוהגים לחורר את הלוחות כדי שיוכלו להעביר בתוכן את הצנרת, לחבר את הקירות זה לזה, להכין חורים בעבור הברגים השונים ועוד כל מיני סיבות שבגינן יש צורך לחורר את הקירות והיסודות של המבנה.

בהתאם לשיטת הבניה החברה שמספקת את הבית צריכה להרכיב אותו אך יש כמה שיטות הרכבה, יש כאלו שמרכיבים הכול במפעל ואז משנעים אל השטח ויש כאלו שמייצרים את החלקים השונים במפעל אך מרכיבים ובונים בפועל באתר ישירות. לא משנה באיזו שיטה מרכיבים את הבית, ברגע שמחוררים את הפלדה התוצאה היא שפוגעים באיכותה ומורידים מחוזקה.

בחלק מהמקרים מה שקורה גם זה שיש טעויות קלות בהרכבה שלאחר מכן משפיעות על הדיירים בבית. הבעיות האלו יכולות להתבטא בכך שהבית לא יהיה אטום כמו שצריך לחום וקור או שרטיבות תחלחל פנימה, אבל במקרים מסוימים ולאורך זמן הבעייתיות יכולה להיות גם קריטית ומסוכנת יותר.

א.ב.ד מציגה – בניה מתקדמת בשיטה אחרת

אצלנו בא.ב.ד בניה מתקדמת אנחנו עושים את כל המאמצים להציע ללקוחותינו את הבתים האיכותיים ביותר ולכן אנחנו עובדים ללא מנוח על מציאה של חומרי הגלם האיכותיים ביותר. לאורך השנים פיתחנו קשרים עם יצרניות הפלדה וחתכי הקיר הטובות בעולם וכיום אנחנו מהחברות הבודדות בישראל שמציעות לכם בתים איכותיים שבנויים כמקשה אחת.

כאשר אנחנו בונים את הבית אנחנו מתכננים מראש את ייצור הפלדה ואת השלדה בצורה מדויקת לפי תוכנית אדריכלית שעברה מידול הנדסי לייצור שלד הבית בפלדה. התוצאה היא שהפלדה שבה אנחנו משתמשים כדי להרכיב את הבית שלך יוצרה במיוחד למען מטרה זו ועל פי המידות הרצויות של הבית העתידי שלך. כמו כן, אנחנו לא צריכים לבצע חירור בפלדה או לפגוע באיכותה כיוון שכבר בשלב הייצור אנחנו מתכננים בדיוק היכן יהיו החורים ובאיזה קוטר ובהתאם לכך אנחנו כבר מייצרים מראש את הפלדה עם התעלות והחורים המתאימים בדיוק לברגים ולמחברים השונים.

התוצאה שאתם מקבלים היא בית ישר כמו פלס, מבודד ברמה הגבוהה ביותר, עמיד לאורך שנים וכזה שעונה באמת ובתמים על ההגדרה של בית ירוק ומתקדם. אם יש לכם שאלות נוספות על סגנון הבניה שלנו אתם מוזמנים להסתכל באתר שלנו ולקרוא עוד מאמרים על נושאים שונים, או ליצור איתנו קשר ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה שיש לכם.