בנייה מודרנית

בשנים האחרונות עלתה המודעות לאיכות החיים והסביבה. במקביל, קבלנים רבים מכניסים מוטיבים של אנרגיה ירוקה לבתים ועושים שימוש בחומרים מתכלים רבים. שמירה על איכות הסביבה לא רק תבטיח אורח חיים בריא יותר של כלל הציבור, אלא גם תצמצם למינימום את הפגיעה שלנו במשאבים הטבעיים ומכאן, בשנים האחרונות ניתן לראות כי הבנייה המודרנית תפסה תאוצה ברחבי העולם. אמנם במדינתנו היא רק בחיתוליה, אך מומחים רבים בתחום סבורים כי היא בהחלט הולכת לשגשג גם במדינתנו.

שיטת הבנייה הירוקה 

אוכלוסייה מבוגרת ואף זוגות צעירים רבים בתחילת חיי נישואיהם, אינם יכולים להרשות לעצמם מבחינה כספית לממן בנייה מסורתית, אשר מצריכה הוצאות רבות על חומרי הבניין הדרושים. לכן, ניתן לראות כי בתקופה האחרונה אנשים רבים בוחרים לבנות את ביתם בשיטת הבנייה המתקדמת. שיטה זו, מבוססת על ייצור בתים יבילים מובנים מראש על פי בקשתו של הלקוח, במפעלים השונים המתמחים בבנייה זאת. מכיוון שרוב חלקי המבנה מיוצרים במפעל ולא נבנים בשטח, הליך זה חוסך בעלויות הבנייה ואף מזרז את תהליך הבנייה, כאשר היקף הצמצום מגיע עד כמחצית העלויות ומשך הבנייה.

מעטפת מבודדת בניה קלה

בידוד

בנייה מודרנית מתבססת על קירות מבודדים רבים. מכאן, שבבנייה מודרנית שמים דגש רב יותר על נושא הבידוד. שימוש בצמר סלעים וזכוכית מאפשר להגיע לרמת בידוד מאוד גבוהה. יחד עם זאת, ניתן דגש לבידוד טרמי, אשר חוסך את הוצאות הקירור והחימום בתנאי מזג האוויר קיצוניים. זאת ועוד, בידוד בטוח ונכון יאפשר אקוסטיקה טובה יותר, מאשר זאת שקיימת בבנייה המסורתית.

שינויים שיכולים להתבצע בבנייה המתקדמת

מכיוון שהחומרים מהם מורכבת בנייה מודרנית הם גמישים וזולים הרבה מן הבנייה הקונבנציונלית, כך גם ניתן לערוך בה שינויים מהירים יותר. יחד עם זאת, האישורים שניתנים לבנייה מודרנית הם מהירים יותר בהשוואה לבנייה המסורתית ולכן, היא גם משתלמת יותר. הוספת מבנים חיצוניים, גגות וקירות, מקבלים גם הם אישור בנייה מהיר יותר.

יתרונות השיטה

בעקבות התהליך שהסברנו קודם לכן, הלקוח יכול לתכנן את הבית על פי תקציב ידוע מראש. יחד עם זאת, תהליך הבנייה מתרחש במפעל המרוחק מסביבת הלקוח, כך שהוא אינו חשוף לרעש הבנייה. בשונה מהבנייה המסורתית, בבנייה מתקדמת הלקוח יכול להעתיק את ביתו גם למיקום אחר בעתיד.

חושבים שמגיע לכם ליהנות מרמת חיים גבוהה? גם אנחנו חושבים. לכן, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר וליהנות מבית טוב, יפה ומעוצב בשיטת בניה מודרנית, שגם יענה על כל דרישותיכם, גם יהיה חסכוני וגם מהיר להקמה. ליצירת קשר באתר או בטלפון 03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים