מה הופך את הבנייה הקלה למהירה

רוצים לרכוש בית פרטי חדש ולהיכנס אליו תוך שלושה חודשים? נשמע לכם הזוי? תאמינו או לא, האפשרות הזו קיימת כאן בארץ. הסוד שמדינות רבות בעולם כבר גילו, נחת גם אצלנו. שיטת הבנייה הקלה מתפשטת אט אט ברחבי הארץ ומגיעה כעת גם לאוזניהם של זוגות צעירים רבים, שרק מחכים להזדמנות לקנות בית פרטי איכותי וחזק שיענה על ציפיותיהם מבחינת עלות, עמידות ומהירות הבנייה.

מהי בנייה קלה?

בנייה קלה היא הדבר הבא בתחום הבנייה. היא מתבססת על חומרים שונים וביניהם: בטון, פלדה, לוחות פייבר, צמנט וגבס. היתרונות של הבנייה הקלה הם רבים. ראשית כל שהיא חסכונית – עד כ-50% מעלויות הבנייה הרגילה! זהו פתרון מושלם לזוגות שרוצים לחסוך בקניית הדירה המשותפת הראשונה שלהם. שנית, היא ידידותית לסביבה ועמידה בפני כל תנאי מזג אוויר. שלישית, תהליך הבנייה הוא מהיר ביותר! בואו נראה למה.

מהי בנייה מהירה?

נגמרו הזמנים שאתם צריכים לחכות שנים עד שביתכם ייבנה. מה שגורם למריחת זמן גדולה, לעיתים בצדק ולעיתים לא ולתסכול מתמשך אצל המשפחות. אנחנו אומרים לא עוד! הקמת בית פרטי באמצעות בנייה קלה הופך את תהליך הבנייה למהיר באופן משמעותי וזאת בעיקר בשל שיטת הבנייה של ייצור רוב חלקי המבנה במפעל והרכבתו במהירות בשטח. כך שעד שלושה חודשים מהרגע בו הניחו את אבן הפינה ועד רגע קבלת המפתחות, תקבלו בית עמיד, יציב ויפה!

א.ב.ד | הבתים היפים 6

בל לכם לטעות! בנייה קלה ומהירה אינה אומרת פחות השקעה. להיפך! בנייה קלה היא לעיתים אף מדויקת יותר מבנייה רגילה, שכן זו מתוכננת מראש על ידי מהנדסים ואדריכלים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, מה שמשאיר פחות מקום לטעויות, תוך שמירה על איכות גבוהה, הכוללת בידוד טרמי ואקוסטי, בה בני הבית יוכלו ליהנות מחסכון בחשמל בחודשי החורף והקיץ, דבר משתלם ביותר בייחוד כאשר במבנה רגיל ישלמו הרבה יותר.

איך ניתן לעשות זאת?

משתוקקים כבר לבית פרטי ולא יודעים למי לפנות? חברת א.ב.ד היא הכתובת בשבילכם. א.ב.ד מרכזת בתוכה את כל הגורמים הרלוונטיים לשירותכם. הכל במקום אחד: ליווי אישי וצמוד של נציגנו, אדריכלים, מהנסים, פיקוח צמוד בשטח, איכות ושירות והדובדבן – בנייה מהירה ומקצועית. אז למה לכם לחכות שנים לבית הראשון שלכם? התקשרו עוד היום לחברת א.ב.ד ותקבלו את כל המידע הדרוש לכם.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים