מבנים ניידים למשרדים

מה בעצם משרד צריך?

מבנה יציב, חזק ואטום למזגי אוויר שונים ולמים, חיבור לחשמל וכן לאינטרנט באופן קבוע ונוח, מערכות טכנולוגיות נוספות, חלוקה לחדרים, מטבחון (ורצוי עם כיור) שירותים ומחיר שכירות שיהיה מתאים לתקציב העסק. כשחושבים על כל אלה, הדבר היחיד שנראה הגיוני הוא השכרה או רכישה של משרד בבניין "רגילה" – כלומר בבניין שנבנה בשיטה הקונבנציונלית, שיאפשר את כל אלה. אבל לא למי שמכיר את שיטת הבנייה הקלה, שאולי נשמעת קלילה אבל מדובר במבנים חזקים ואיכותיים, שיכולים לשמש אתכם לשנים רבות ולעלות לכם הרבה פחות מהאפשרות הראשונה שדיברנו עליה.

מהם מבנים ניידים? אילו יתרונות הם מציעים ומה השימושים שעושים בהם? כל הפרטים לפניכם.

שיטת הבנייה הקלה

מהי בנייה קלה? מדובר למעשה, במבנים שרוב החלקים שלהם (הקירות, התקרה ואמצעי חיבור ביניהם) מיוצרים במפעל, כאשר אלה מיועדים להרכבה מהירה בשטח. כלומר, אין צורך להתחיל את הבנייה מאפס, אלא בהרכבה שנחשבת הרבה יותר פשוטה בהשוואה לבנייה בשיטה הישנה. כך, הליך הבנייה אורך הרבה פחות זמן באופן משמעותי, מה שחוסך המון הוצאות לאותו עסק, שמעוניין להשתמש במשרד. בהגיון פשוט, החיסכון המשמעותי בזמן, מאפשר חיסכון משמעותי בכסף, כלומר המבנה הנייד שנבנה בשיטת הבנייה הקלה, חוסך הוצאות רבות ומשמעותיות לכל עסק שיבחר לעשות שימוש במבנה זה כמשרד.בריכה בבניה קלה

יתרונות מבנים ניידים

מהם היתרונות שמאפשרים המבנים הניידים?

אז קודם כל, כפי שתיארנו, הם מאפשרים חיסכון בזמן בניית והקמת המשרד וכן בחיסכון גדול מבחינה פיננסית – שני המשאבים הכי חשובים לכל עסק שאותם תוכלו להפנות להשגת מטרות נוספות שיש לכם בתור עסק, כמו רכישת מכונה חדשה, הגדלת הצוות, יום גיבוש ועוד. דבר שני, המבנה הנייד, כשמו כן הוא, מאפשר ניידות של המשרד ממקום למקום – נכון, לא כל עסק מעוניין בכך ואתם לא חייבים לעשות שימוש במאפיין זה, אבל האפשרות פתוחה בפניכם, מה שלא יכול להזיק.

יתרון נוסף של מבנים ניידים למשרדים, הוא שאלה מציעים כל דבר שמציע המבנה הקונבנציונלי, אם מדובר במערכת חשמל, במים זורמים בברזים ובכיורים, בשילוב שירותים לרווחת העובדים, בחיבור מערכות ממוחשבות, קווי טלפון וכל מה שהמשרד שלכם צריך בכדי לפעול בצורה יעילה ונעימה. כלומר, אתם חוסכים זמן וכסף ונהנים מכל מה שכל משרד אחר מציע. חשבתם שתצטרכו להתפשר? חשבו שנית ותתחילו לשקול ברצינות בשימוש במבנה נייד למשרד שלכם.

מבנים ניידים למשרדים איכותיים

בא.ב.ד תוכלו למצוא מגוון סוגים ועיצובים של מבנים ניידים באיכות הגבוהה ביותר שיכולים לשמש אתכם כמשרד המתפקד בצורה מלאה לכל דבר ועניין. מחפשים משרד בגודל מסוים? אין בעיה, אצלנו מחכים לכם מספר גדלים עם חלוקה שונה לחדרים, כך שתוכלו לבחור במשרד המתאים ביותר לצרכי העסק והצוות שלכם. פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-9097093 או דרך האתר ונשמח לייעץ בנושא ללא כל התחייבות.

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים