למה כדאי לבנות בית פרטי בשיטת הבנייה קלה

בית פרטי בשיטת הבנייה הקלה

כל זוג ואולי אדם בישראל שאינו בעל בית, חולם שיהיה לו בית בבעלותו, אבל לא לכולם הדבר מתאפשר, בעיקר בשל חוסר יכולת כלכלית להשיג את החלום. אלה שחולמים בגדול, חולמים על דירה מפוארת במגדל יוקרתי או על בנייה של בית פרטי, שם הסכומים לרכישה או בנייה של בית עלולים להגיע לסכומי ענק בהיקף של מיליוני שקלים. אם אתם לא רק חולמים ובאמת שוקלים בנייה של בית פרטי, המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם. כך שתוכלו לבנות בית פרטי ולחסוך בהוצאות באופן משמעותי!

כמו שכבר אמרנו, בנייה של בית פרטי עלולה להגיע לסכומים ממש גבוהים. זה עוד מבלי שניקח בחשבון את עלות השטח עליו יבנה הבית – כלומר, רק בניית הבית עצמו כרוכה בעלויות גבוהות. מעבר לעניין העלויות, כשאתם מתכוננים לקראת בניית בית, חשוב לקחת בחשבון גם את נושא הזמן. בנייה של בית פרטי עלולה לקחת כחצי שנה ואף להגיע לשנה ומעבר לכך – זה בעיקר תלוי בגודל והיקף החדרים בבית שאתם רוצים לבנות ומי בונה לכם את הבית, אך לא רק בכך. נושא הזמן תלוי גם בסוג הבנייה שלפיה תעדיפו לבנות את ביתכם – השיטה הישנה והמוכרת או שיטת הבנייה הקלה.

בניה קלה מחיר למטר היום

בנייה קלה – לא מה שחשבתם

בנייה קלה אולי נשמעת פשוטה והיא אכן פשוטה הרבה יותר מהשיטה הישנה, אבל אל תטעו לחשוב כי מדובר במבנים פשוטים. יש מבנים של בנייה קלה באיכות גבוהה מאוד, שמציעים חוזק ועמידות לאורך שנים ומעבר לכך – המבנה למגורי קבע מתאים לאבזור של כל מערכת שאתם צריכים ושדרושה בכל בית רגיל שמתפקד באופן מלא – ברזים, כיורים, אסלות, חשמל, מים, גז, אינטרנט, קווי חשמל ועוד.

בית פרטי בבנייה קלה – כל היתרונות בבית שלכם

כשאתם בוחרים במבנה איכותי, כמו אלה המוצעים לכם בא.ב.ד, אתם יכולים להיות בטוחים שכל היתרונות נמצאים ברשותכם.

עלות המבנה היא זולה באופן משמעותי ביחס למבנה שתבנו בשיטה הישנה, משך תקופת בניית הבית יהיה קצר לפחות במחצית ובנוסף, מדובר במבנה המיועד למגורי קבע כך שהוא מציע לכם כל מה שאתם צריכים ומעבר. בית פרטי לא חייב לעלות הון תועפות – יותר ויותר אנשים בוחרים לבנות את ביתם בשיטת הבנייה הקלה, תוך שהם חוסכים זמן וכסף משמעותיים ונהנים מבית ברמה גבוהה ומפנקת.

רוצים להתייעץ?

לא בטוחים אם בית פרטי בבנייה קלה מתאים לכם? רוצים לקבל מידע נוסף? רוצים להתרשם ממגוון סוגי המבנים המוצעים למגורים?

צרו קשר עם א.ב.ד ונשמח לתת לכם את כל המידע שדרוש לכם בכדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם ועבור בני ביתכם. אנחנו נמצאים לרשותכם בכל הקשור למבני בנייה קלה למטרת מגורים וכן למטרות נוספות –בטלפון 03-9097093 או דרך האתר ונשמח לייעץ ללא כל התחייבות.

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים