השקעה בקרקע למטרות בנייה קלה

הדרך לבית צמוד קרקע לא חייבת לעבור ברכישה של בית יקר, שנבנה בשיטה הרגילה. כאשר ניתן להשלים הקמת מבנה בסטנדרט גבוה, בשיטת הבניה הקלה, אפשר להשי את התוצאות הרצויות ותוך הפחתת עלויות משמעותית. בשלב הראשון, כל מה שצריך זה לבצע השקעה בקרקע מתאימה. לאחר מכן, מזמינים שירותי בניה, בדיוק בהתאם לסוג המבנה, טיבו והגודל הרצוי. מסתבר גם כי ההשקעה בקרקע מצריכה סכום נמוך מכפי שניתן להניח. לפעמים אפילו לא צריך משכנתא וניתן לעשות זאת גם באמצעות הלוואה ללא עזרת בנקים. בתוך זמן קצר, יהיה לכם בית משלכם!

מגרש בגודל המתאים לכם

לבניה קלה מגוון רחב מאוד של יתרונות. מכיוון שמדובר בשיטת בניה גמישה ביותר, לא משנה מהי הקרקע שאתם רוצים לרכוש, מהו גודל המגרש, תמיד תוכלו לבנות מבנה מתאים. ולא רק גמישות תכנונית יש בנמצא בשיטה הקלה. מלבד העובדה כי ניתן להסתפק במימון נמוך, הלוואה ללא עזרת בנקים, בבניה קלה ניתן להשלים גם פרויקטים מורכבים בזמן קצר להפליא. במידה ומעוניינים, ניתן להקים מבנה בבניה קלה על סמך תוכניות מוכנות בראש ובכך – להוזיל עוד יותר את הפרויקט ולזרז את לוחות הזמנים.

חלק ניכר מהביצוע בבניה הקלה נעשה במפעל. המבנים מיוצרים באופן מדויק ועל פי התכנון הרצוי. לאחר סיום הרכבת החלקים והמכלולים, מועברים החלקים לאתר, למגרש שאותו רכשתם. בתוך זמן הרבה יותר קצר ביחס לבניה הקונבנציונלית אתם מקבלים מבנה גמור. זה יכול להיות בית מגורים, זה יכול להיות מבנה בעל מטרה עסקית או מסחרית, משרד או גן ילדים. בזכות ליווי אדריכלי והנדסי צמוד, חיש מהר תראו כי הקרקע שרכשתם כבר לא עומדת בשיממונה. עבודות ההקמה ופיתוח מהירים מאוד בלי להוריד את הסטנדרט אלא למעשה – מעלים אותו.

מבנה נייד - בניה ירוקה

מפתחים את הקרקע, בלי הפתעות

השקעה בקרקע למטרת בניה קלה יכולה להתאים לצורך בניה עצמית למגורים או למטרת השקעה. לא משנה אם יש לכם הון מספק לרכישת הקרקע או שאתם רוצים הלוואה ללא עזרת בנקים לקניית מגרש, דבר אחד נכון תמיד. תמיד תוכלו להיעזר בחברה מקצועית המספקת שירותי בניה מא' ועד ת'. לאחר שהקרקע הינה שלכם, תוכלו לשבת עם מומחי סוג זה של בניה ולהחליט ביחד על סגנון הבית המתאים לכם. תוכלו להחליט ביחד בדיוק איזו רמת גימור מועדפת עליכם, האם רוצים לבנות מרפסת חיצונית, איזה עיצוב פנים יתאים. קיימת גמישות מקסימלית בתכנון ובביצוע, כפי שאין בבניה הרגילה.

כתוצאה מכך שקיימת גמישות תכנונית ושמרבית הבניה נעשית במפעל, הלקוח יודע היטב ומראש כיצד ייראה הבית וגם העלויות לא צפויות להפתיע. תהליך הבניה לא מלווה באתר בניה מלוכלך, אין תקלות או אי הבנות שמאפיינות בניה רגילה. הבניה הקלה משיגה התאמה ללקוח, כאשר במבנה מוטמעים פתרונות בידוד מהשורה הראשונה. הבניה נחשבת לירוקה, המבנה יכול בקלות ללבוש צורה של מבנה חכם, שגם מסייע לחסוך באנרגיה ובחשמל.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים