יתרונות וחסרונות של בניה קלה – הרשימה המלאה

רכישת בית היא צעד משמעותי מאוד בחיינו, בזמן שיש כאלו שבעקבות המצב הנוכחי ככל הנראה לא יגיעו לצעד הזה בשנים הקרובות אתם לא רוצים להיות חלק מהסטטיסטיקה העגומה הזו וכן לשבור את תקרת הזכוכית.

בשנים האחרונות, הבנייה הקלה והחכמה הפכה לאלטרנטיבה מצוינת עבור אלו שלא רוצים לרכוש בית או דירה בדרך הקונבנציונאלית והרגילה אלא מחפשים אחרי פתרון הקסם שגם יאפשר לחסוך כסף, גם לחסוך זמן ובעיקר לבחור בדיוק את מה שהם רוצים מבלי להיות כפופים להחלטות של איש מקצוע כזה או אחר. אז האם מדובר בשיטה כדאית או בדרך שתרד מסדר היום מהר מאוד כפי שעלתה? כל היתרונות והחסרונות לפניכם.

 

היתרונות של הבנייה הקלה

 

בתוך רשימת היתרונות של הבנייה קלה תוכלו למצוא את ההתאמה לתקציב האישי שלכם, את משך הבנייה הקצר באופן משמעותי מהבנייה הרגילה, את הפיקוח הצמוד והשיתוף עמכם כל העת בבניית הבית, את האפשרות לבחור את עיצוב הבית בדיוק כפי שתמיד חלמתם, את השיטה הירוקה שתורמת כמובן לאיכות הסביבה, את האפשרות לנייד את הבית בכל עת ואולי לא תאמינו אבל זו רק רשימה חלקית של היתרונות בבנייה הקלה.

מדובר בשיטה חדשנית שבהחלט פורצת גבולות, יותר ויותר ישראלים כבר אימצו את הדרך הזו ובמקום לרכוש בית ולבצע שיפוץ דירה כולל הכל הם פשוט בונים בית בהרכבה אישית, בדיוק כפי שהם תמיד תכננו ודמיינו.

אם ביצעתם אי פעם שיפו בביתכם אתם בוודאי מכירים היטב את התחושה המצוינת והמספקת הזו שבה אתם מעצבים לעצמכם את הבית ואתם למעשה מחליטים כיצד ייראה ביתכם. בחירה בשיטת הבנייה הקלה זו לא עוד שיפוץ חדר אמבטיה או הוספת קיר גבס בסלון, מדובר על עיצוב הבית שלכם מ-א' ועד ת' וזה מעצים את תחושת השייכות לבית ותחושת הסיפוק פי כמה.

בניה טרומית בעד ונגד

החסרונות של הבנייה הקלה

 

על אף היתרונות הרבים (וכפי שנוכחתם לדעת יש לא מעט) עדיין אנשים פוחדים להיכנס למשהו שהם לא מכירים וזה בהחלט מובן. מדובר בשיטה חדשה יחסית בישראל, שמוקדם לדעת אם תכבוש את הישראלים. קחו בחשבון שאין פה קבלן ואתם תצטרכו לדאוג לבירוקרטיה בכוחות עצמכם.

כשאתם בוחרים בבניית בית בשיטה של הבנייה הקלה אתם לא מבצעים שיפוץ חדר שירותים או שיפוץ אמבטיה אלא אתם ממש בונים בית מאפס ולא תמיד יש את הכישורים לעצב ולתכנן את הבית בדיוק כמו שצריך. רצוי להיעזר באנשי מקצוע לצורך כך. עוד עניין שחשוב לקחת בחשבון זו העובדה שתוכלו לרכוש רק בית ולא דירה שכן אם אתם מעדיפים דירה בבניין תאלצו לרכוש אותה רק מהקבלן ולא תמיד תמצאו קבלן שבונה דירות בשיטה הירוקה והקלה.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים