בניה קלה מאלומיניום

השימוש בבניה קלה תפס תאוצה אדירה בעשור האחרון, זאת לנוכח שינויים שחלו במגוון אספקטים, בהם מחירי הדיור ומצוקת המחירים של הנדל"ן בישראל, קבלה ולגיטימציה לשימוש ביתי יותר בטכנולוגיות בניה שונות מאלו שהיו נהוגות ומקובעות בעבר וכן סגנון הבניה המאפשר פתרון אידיאלי בעל יתרונות גדולים ביותר למבנים פרטיים או מסחריים, למגורים או לעסקים.

בניה קלה בשיטת הלגו

בדיוק כמו במשחק הילדים הידוע "לגו" גם בתחום של בניה קלה מאלומיניום ניתן לתכנן מראש את חלקי המבנה ולחבר אותם אלו לצד אלו בתוך זמן קצר. בניגוד לשיטות הבניה המסורתיות הדורשות הטמעת יסודות בקרקע, שימוש בחומרי גלם "שחורים" כגון מלט, בטון, בלוקים, טיח וכדומה, בניה קלה מאלומיניום פועלת בצורה שונה וכמעט הפוכה, אין צורך בחומרים "שחורים", אלא בחלקי המבנה בלבד, אלו מתחברים זה לזה בעזרת פנאלים העשויים אף הם אלומיניום.

בעזרת טכנולוגיה ייחודית מאפשרים קירות המבנה בידוד ברמה איכותית ביותר, שינוי דינמי של חלקי המבנה בקלות וכמובן יצירת כל חלל שתבחרו לרבות חללים מרובי חלונות, דלתות, חלון שמש בתקרה או כל אלמנט עיצובי אחר. הפאנלים הללו הינם טרמיים כך שהם מוגנים מפני "הזעה" בתקופת הקיץ, או רטיבות בחורף.

חשמל בבניה טרומית

יתרונות נוספים

מלבד יתרונות אלו שמנינו עד כה, יש לציין כי למבנה עשוי בניה קלה מאלומיניום תכונות איכותיות נוספות בהן: חוזק ועמידות לאורך שנים רבות, המבנה אינו מחליד כך שאינו דורש תחזוקה קבועה, גם לא בשכבת הצבע האקרילי הקשיח המצפה את החלקים השונים. הצבע עמיד, חזק ביותר ומאפשר הנאה רבה למתבונן, כמו כן ניתן לבחור את גוון הצבע שלו ולהתאימו למבנה הקבע – בתוספת בניה של חלל או חדר פרטי בבית, או כמובן לבחור צבע אחיד למבנה כולו במבנה חדש שכולו בנוי בניה קלה מאלומיניום.

חלקי המבנה הינם קלים יחסית במשקלם ולכן מאפשרים יצירת חללי ענק בעזרת טכנולוגית הרכבה שאינה דורשת התקנת קונסטרוקציות ענק, המייקרות מאד את התהליך כולו.

 מה כדאי ומומלץ לבנות בבניה קלה?

בניה קלה מאלומיניום מאפשרת כאמור לבנות כל מבנה שתבחרו, החל מתוספת חדר, מרפסת שמש סגירת מרפסת והפיכתה לחדר נוסף, מבחר מחסנים בכל גודל שתבחרו ובהתאמה לנישות קיימות בחצר הבית או בתוכו ולמעשה, כל חלל, אפילו בית קבע.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כעת ולקבל ייעוץ מקצועי ואישי וגם הצעת מחיר אטרקטיבית עבור בניית חלל בשיטת בניה קלה מאלומיניום. חייגו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם:   03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים