טיפים לעיצוב פנים בבנייה קלה

בארץ, שיטת הבנייה הקלה, עדיין לא הפכה פופולארית כמו בארצות הברית ובמדינות נוספות בעולם. כאן עדיין רואים שימוש בשיטת הבנייה הישנה המשתמשת בבלוקים ובטון.

על מנת להגביר את המודעות לבנייה הקלה, קמו המון חברות פרטיות המציעות את השירות. זה כולל בתוכו, ליווי ותכנון הנדסי, הגשת תכניות להיתר בנייה וכמובן את בניית הבית עד לקבלת המפתח. למעשה, בשיטת הבנייה הקלה, גלומים מספר יתרונות בהם: חסכון של למעלה מ-30 אחוז בעלויות ובזמן, הבנייה עצמה היא מהירה ובסטנדרטים גבוהים, רמת בידוד גבוהה, עמידות בפני רעידות אדמה ועוד.

אז אם יש ברשותכם שטח ותרצו להקים בית במינימום הוצאות, תוכלו בהחלט להתעניין בבנייה הקלה. דעו שאת הבית תוכלו לעצב ממש כמו בית רגיל. מה שכן, עדיף שתעזרו בבעל מקצוע מתאים כמו מעצב פנים, שהינו בוגר לימודי עיצוב פנים. זה ידע לכוון אתכם לסגנון העיצובי המתאים לבית שלכם ובמידת הצורך גם להציע חיפויים שונים לקירות הבית, כך שזה יראה בית רגיל לכל דבר.

עיצוב המטבח במבנים ניידים

בכל בית, לא משנה אם הוא עשוי מבלוקים או מחומרים בהם משתמשים לבנייה קלה, יש לתת דגש רציני ומשמעותי לעיצוב המטבח. מדובר על אחד המקומות הכי פעילים בבית – שכן אוכלים בו וגם מכינים בו את האוכל. נסו לסדר את המטבח, כך שיהיה לכם שטח עבודה רחב וגדול והכי חשוב גם כמה שיותר מקומות אחסון. אלו תמיד דרושים וניתן לאחסן בהם כלי מטבח שונים ואפילו מוצרי חשמל הקשורים למטבח.

מטבח כפרי בניה קלה

עיצוב הסלון מבנים ניידים

אם מדובר על בית מבנייה קלה, שנבנה במושבים, מומלץ שתתאימו את העיצוב הפנימי והחיצוני שלו לסגנון הכפרי. נסו להשתמש באלמנטים מעץ המשולבים בברזל איכותי. להשלמת המראה, תוכלו גם להתקין קיר בריקים בסלון, מה שעוד יותר יוסיף למראה הכפרי והמיוחד. מומלץ גם לשים וילונות בצבעים בהירים וכמו כן להשתמש בגופי תאורה מעוצבים (תוכלו למצוא כאלה, בחנויות תאורה שונות ובגלריות).

עיצוב חדרי הבית

גם בחדרי השינה, מומלץ להשלים את המראה עם ריהוט כפרי, איכותי, מעץ וברזל. מעבר לכך, מומלץ להוסיף צבע לכל הקירות בבית. אפשר לבחור בצבעים בהירים ורכים, ליצירת אווירה נוחה, מחממת ונעימה. שימוש בצבעים הללו, מסייע גם להגדלת חללי הבית השונים.

ובשורה התחתונה

אמנם עלותו של בית מבנייה קלה, איננה גבוהה כמו בית רגיל. שכן מדובר על הבדלים משמעותיים שיכולים להגיע לפערים של כמה מאות אלפי שקלים. קחו בחשבון, שגם תהליך עיצוב הבית, עולה לא מעט, בסביבות העשרות אלפי שקלים. מה שכן, ברגע שיהיה לכם בית מעוצב ויפה משלכם, אתם תסכימו אתנו שההשקעה הכספית השתלמה מאוד ואתם רק תהנו לשהות בו.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים