הדרך להשיג בית חדש במחיר אטרקטיבי

קצת מוזר להגיד את זה אבל החלום הרטוב של כל אחד ואחת מאיתנו בשנים האחרונות הוא להשיג בית או דירה משל עצמנו. זה מוזר לומר זאת כי קורת גג אמורה להיות מצרך בסיסי עבור כל תושב בישראל אבל בעקבות המחירים שעולים ועולים עבור חלק מאיתנו זה הפך לחלום שיכול מאוד להיות שלא יתגשם לעולם. בנייה קלה היא הפתרון המושלם למגורים ומדובר בפתרון שהוא גם נוח, גם איכותי, גם מהיר וגם ללא עלויות מטורפות וללא המתנה בלתי נגמרת.

אם חשבתם ששיטת הבנייה הקלה אומרת שהסטנדרטים נמוכים או שהחומרים לא מספיק חזקים כדאי מאוד שתחשבו שוב כי השיטה הזו משלבת גם עלויות נמוכות וגם סטנדרטים ברמה הגבוהה ביותר שיש. נגמרו הימים שאתם צריכים לשלם סכומים עצומים בכל חודש רק כדי שיהיה לכם היכן להניח את הראש בכל לילה, מהיום חושבים בצורה אחרת ומשיגים לעצמכם בית בר השגה.

היתרונות של שיטת הבנייה הקלה

אין מקום לספקות, לבנייה הקלה יש כאמור יתרונות רבים כאשר היתרון הראשון והמשמעותי ביותר הוא כמובן עלויות הבנייה הנמוכות, חיסכון שיכול להגיע גם לחמישים אחוז מאשר בנייה בשיטה אחרת. יתרון משמעותי נוסף הוא משך זמן הבנייה ואם בנייה רגילה יכולה לקחת לכם שנתיים או אפילו יותר, במחצית מהזמן בשיטה הקלה אתם יכולים כבר להכין בבית ארוחות ערב לילדים או לשבת בבית עם בן או בת הזוג מול הטלוויזיה בערב.

בזכות השיטה גם תוכלו לבצע שינויים בצורה קלה ופשוטה ובהחלט יש לכם מקום לטעות בבנייה הראשונית, למרות שכמובן מומלץ להימנע מכך. יתרון נוסף מדבר על בנייה ירוקה וידידותית לסביבה וגם אם אינכם פעילי גרינפיס או אינכם דאגתם לסביבה עד היום חשוב שתדעו שבזכות אנשים שבונים כך האוויר שאנחנו נושמים בריא יותר ונעים יותר.

פרויקט בניה ירוקה

גם אם כבר יש ברשותכם בית שבניתם בשיטה הקלה ואתם רוצים לשפץ אותו אתם יכולים לעשות זאת בקלות וביעילות, גם אם מדובר מבנה נייד. המבנים הניידים הפכו ללהיט גדול בקרב הישראלים וזו רק שאלה של זמן עד שרובנו נגור במבנים ניידים ונזנח את הבתים הרגילים שהיינו רגילים אליהם עד עכשיו.

הבית כבר מוכן, הגיע הזמן לצבוע ולהכניס את הסגנון שלכם

אחרי שהבית מוכן זו ההזמנות שלכם לעצב אותו כפי שאתם רוצים, כפי שתמיד חלמתם וכפי שאתם מרגישים לנכון. בזכות צביעת דירה בצבעים שאתם אוהבים ובצבעים שאליהם אתם הכי מתחברים תוכלו להקנות לביתכם מראה מדהים ואווירה מרגשת ובכל פעם שתיכנסו הביתה תרגישו את ההתלהבות מחדש.

גם אם הדירה או הבית שלכם כבר לא חדשים אתם יכולים לחדש אותם בזכות הצביעה ובהחלט אפשר לומר שפעולה של צביעת דירה מוזנחת יכולה לעשות את השינוי בין דירה שכבר לא נעים להיכנס אליה לבין דירה שנראית בדיוק כמו דירה חדשה. לא משנה אם מדובר בצביעה עם הכניסה לבית או צביעת דירה אחרי שיפוץ, זו הדרך הבטוחה שלכם להפוך את ביתכם למושלם.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים