שילוב נכון של דלתות פנים בבנייה קלה

בניית בית חדש היא אירוע מרגש ומלא הפתעות. כדי להגיע למצב שבו מתחילים לבנות, דרושה הכנה רבה (והרבה פעמים היא אורכת אפילו שנים ארוכות), וגם תוך כדי התהליך חשוב לעקוב, לברר, לשנות ולהרחיב תוכניות לפי מידת הצורך. אך עם כל זאת, הרווח ממנו נהנים ברגע הופעת התוצאה הסופית בהחלט שווה את המאמץ, וזו הסיבה שבגללה אנשים רבים כל כך מוכנים להשקיע במשך זמן ולצפות למטרה המיוחלת במשך שנים רבות.

בואו לראות דוגמאות בניה קלה

בניה קלה

אחת משיטות הבנייה היעילות, הזולות והחדשניות שקיימות היום בתחום הבניה והתכנון, הוא הבניה הקלה. מדובר בסוג בניה ייחודי שצובר תאוצה יותר ויותר בשנים האחרונות בארץ ובעולם, ובמסגרתו נעשה שימוש בחומרי גלם ספציפיים המאופיינים בתכונות ידידותיות לסביבה – וכן מאפיינים נוספים כמו אפקטיביות, חסכוניות ושילוב של עמידות עם מסת משקל נמוכה יחסית. בין חומרי הגלם הפופולריים שניתן למצאו בהקשר זה אפשר למנות את האלומיניום, העץ, הבטון והגבס, וכאמור משולבות בתהליך הבניה מגוון טכניקות וטכנולוגיות ייחודיות מתחום הבניה המאפשרות חסכון משמעותי הן בתהליך הבניה עצמו והן בשלב האכלוס המגיע לאחר מכן. התוצאות, המתגלות כמובן עם רגע סיום הבניה, הן יפיפיות, חסכוניות וירוקות – כך שכל הצדדים יוצאים למעשה מרוצים.

איך נראים החיים בבית החדש לאחר הבניה הקלה?

בניה קלה למעשה אינה שונה במהותה מסוגי בניה אחרים בכל הנוגע למגורים עצמם, ולכן אין כל סיבה לחשוש מכך שגורמים הנחשבים ל"שגרתיים" במקרי בניה "קלאסית" (כמו פגעי מזג אויר או נזקי זמן וכיוצא בזה), יהוו מכשול מהותי. אך עם זאת, בכל הנוגע לשילובם של אלמנטים "רציניים" בבית (בין אם דקורטיביים ובין אם פונקציונליים) כמו דלתות פנים – ישנה חשיבות רבה בהתייעצות עם קבלן מומחה שמכיר היטב את סוג הבניה הספציפי הזה, מאחר ובהרבה מקרים מדובר בקדיחה רצינית בקירות, או בהתערבות בתשתיות קיימות. לכן, אם אתם עומדים להתקין בביתכם דלתות פנים חדשות, מומלץ מאד להתייעץ קודם לכן עם קבלן מקצועי ובעל ניסיון, כך שתוכלו לדעת מראש אפילו אם יש חומרי גלם שכדאי לכם לקחת על פני חומרים אחרים, וכמובן גם אילו פעולות מותר לבצע ומה אסור לעשות בבנין.

האם חייבים להיעזר בקבלן?

אם אתם מעוניינים רק בהתקנת דלתות פנים לבית, ואינכם זקוקים לייעוץ בנוגע לאלמנטים נוספים, תוכלו רק להתייעץ עם קבלן מקצועי, אך חשוב לזכור שההמלצה החמה היא לא רק להתייעץ, אלא ממש לעבוד עם קבלן – ורצוי כמובן לעשות זאת עם הקבלן שאיתו בניתם את הבית. כך, תוכלו להיות בטוחים שאינכם פוגעים באיכות הבניה, ויותר מכך שאתם שומרים על הבטיחות כל היושבים בו.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים