בדיקה מקיפה למבני בניה קלה

במידה רבה, שיטת הבניה הקלה החדשנית והמהפכנית, הגשימה את חלומם של רבים לדירה משלהם. לא אחת נשמעו קולות על יוקר המחייה ועל הקושי שברכישת דירה, אך נדמה כי ישנה בשורה העתידה להשפיע על רבים ביחס לחלומם לדירה משלהם. שיטת הבניה הקלה מאפשרת לכם לזכות בדיור בר השגה ממש כאן ועכשיו. בית במחיר נוח – כבר לא רק חלום בדיוני.

הבניה מתבצעת בתהליך הדומה לייצור חלקים במפעל. חלקי הבית השונים אינם נבנים במקום בו עתיד להיות הבית, אלא במפעל של ממש המייצר את החלקים השונים, ובהרכבת כולם יחד – יקום הבית הבא שלכם. בצורה שכזו, מלכלכלים ופחות מזהמים את הסביבה באבק ולכלוך, ובנוסף לכך, לא מפרים את שלוותם של אלו שכבר גרים באיזורים השונים בהם עתיד לקום הבית הקל.

חדר ילדים בניה יבילה

ממה בונים את המבנים הקלים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר והמסקרנות ביותר את קהל המתעניינים במבנים הקלים, היא השאלה ממה עשויים המבנים. הקירות של המבנה הקל עשויים ממתכת, ועליהם יוצקים ציפוי של טיח או אבן. באשר לגג, חשוב לדאוג לפתרונות איטום מתקדמים, ולשבץ את הגג ברעפים או במתכות. הקירות החיצוניים של המבנה נבנים לא משכבה אחת, אלא מכמה שכבות, וזאת כדי להבטיח בידוד תרמי על הצד הטוב ביותר, ללא פשרות.

למה חשוב לבצע את בדיקת בדק הבית?

את בדיקת בדק בית לא מבצעים רק למבנים שנבנו בשיטת הבניה הקלה, אלא לכל מבנה באשר הוא. מדובר על בקרת איכות המטיבה עם כל הצדדים: הקבלן, הקונים והמוכרים. הבדיקה מעניקה שקט נפשי וביטחון כי הנכס המדובר הוא נכס איכותי הראוי לאכלס דיירים. מאחר והמבנים הקלים הם מבנים אשר נוצרו בפורמט המזכיר פס יצור, חשוב לוודא כי הכל התנהל כשורה, ואת זה בודקים באמצעות בדיקת בדק בית מחמירה, קפדנית ומקצועית.

ראשית, המבנים תוכננו, ורק לאחר מכן נבנו. עם הבדיקה, למעשה מוודאים כי הכל התנהל כשורה ועל פי התכניות המקוריות. לאחר שבודקים כי הכל התנהל על פי המתווה שהוכתב, מתבצעת בדיקה שתכליתה לבדוק את טיב החומרים בהם נעשה השימוש בהליך הבניה. אנשי המקצוע אשר מבצעים בדק בית, מוודאים בקפדנות את רמות הגימור, סדקים או פגמים, ליקויים או כשלים, או כל דבר אחר אשר עלול לפגוע בטיב הנכס. לאחר הבדיקה המעמיקה שתכליתה לבדוק כי הבנייה התנהלה על פי הנדרש, ימסר דו"ח מסודר החתום על ידי אנשי המקצוע.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים