מגשימים את חלום הדירה עם הבנייה הקלה

שיטת הבניה הקלה תפסה בשנים האחרונות תאוצה, ונדמה שמדובר על נסיקה בלתי פוסקת. אולי אינכם יודעים, אך בכל פינה ובכל עיר, כבר יש מבנים רבים הבנויים בשיטת הבניה הקלה. בעוד שעד לאחרונה, החלום על בית פרטי נראה רחוק ובלתי מושג עבור חלק גדול מהאוכלוסייה, הרי ששיטת הבנייה הקלה מנגישה את החלום הזה והופכת את הדיור עבור רבים לבר השגה, כשמדובר גם על מבנים פרטיים וגם על מבני ציבור שנבנו בשיטה המהפכנית.

האם גם אתם נמצאים בימים אלו בחיפוש אחר דירות חדשות לקנייה? רגע לפני, גלו את היתרונות הרבים שבשיטת הבניה הקלה.

תוצאה מקסימלית במינימום עלויות

כשמדובר על קניית דירה חדשה, אחד הגורמים המעכבים בדרך אל חלום הדירה הוא העלויות הרבות. לא אחת נשמעו קולות על המחירים הגבוהים של הדירות, ועל אי היכולת של זוגות צעירים ומשפחות להגשים את חלום הדירה שלהם. כאשר מדובר על דירות הנבנות בשיטה הבניה הקלה, תשמחו לגלות כי חלום הדירה שלכם הינו בר מימוש. העלויות הנוחות של בניית המבנה בשיטת הבניה הקלה,מאפשרות לכם לעבור לדירה משלכם.

מה הופך את הדירות הנבנות בשיטת הבניה הקלה לברות השגה? ראשית, מדובר על חומרים שהעלויות שלהם זולות יותר מאשר החומרים של המבנים הסטנדרטים. מעבר לכך, את המבנים בשיטת הבניה קלה מייצרים בתהליך הדומה לפס ייצור – הרחק מהמקום בו עתיד להיות ממוקם הבית שלכם. המשמעות היא שיש פחות צורך בכוח אדם לרבות פועלים ואנשי מקצועי, כך שהעלויות של המבנה שלכם פוחתות משמעותית. כך, העלות הכוללת של המבנה צונחת משמעותית ואתם יוצאים נשכרים.

מטיבים עם איכות הסביבה

אם פקטור המחיר לא הספיק כדי לשכנע אתכם ששיטת הבניה הקלה היא הדבר הבא, מה אם תגלו כי שיטת הבניה מטיבה עם איכות הסביבה? בעת שבונים מבנים בשיטת הבניה הקלה, למעשה ממזערים באופן משמעותי את הפסולת והאבק השכיחים כל כך בעת שבונים מבנים רגילים. מבני הבניה הקלה מתבצעים באופן כזה המדמה יצור חלקים במפעל, וכך מדובר על תכנון והוצאה לפועל על הצד הטוב ביותר.

מעבר לכך, מאחר והמבנה מיוצר במפעל ייעודי ורק לבסוף מובילים אותו אל מקום היעד, גם השכנים המתגוררים כבר בשכונה בה אתם עתידים לגור, שומרים על איכות החיים שלכם מבלי לסבול מרעשים של דחפורים, כלי בניין, קדיחות ואי נוחות המתלווה לכל סוגיית הבניה. אם כך, המבנה בשיטת הבניה הקלה מעניק לכם גם מחיר נוח וחסר תחרות, וגם אתם מטיבים עם הסביבה.

בניה ירוקה ואקולוגית עם אבד

המתנה קצרה במיוחד לבית החלומות שלכם

חולמים על דירה חדשה? לא יכולים לחכות כבר? תשמחו לגלות כי עם שיטת הבניה הקלה, הדירה החדשה שלכם הופכת להיות שלכם ממש בעוד רגע. בעת שרוכשים דירה שנבנתה בשיטות הבניה הסטנדרטיות, לעתים צריך להמתין חודשים רבים עד שנים, עד רגע קבלת המפתח. כאן, מדובר על חודשים ספורים בלבד מרגע הוצאת הפרוייקט לפועל ועד למעבר המרגש שלכם אל הבית החדש שלכם.

 

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים