משלימים את המבנה הקל עם גג

הבניה הקלה שינתה את חייהם של רבים. חלום הבית הפך נגיש הודות לעלויות הנוחות של הבתים הנבנים בשיטה החדשנית. שיטת הבניה הקלה, המתבצעת בתהליך של פס יצור, מתבססת באופן כזה בו חלקי הבית השונים מיוצרים כחלקים נפרדים, ולבסוף מורכבים לידי שלם אחד – הבית שלכם.
המשמעות היא שניתן לייצר גם גגות לטובת מבני הבניה הקלה, גם עבור מבנים קיימים ומוכנים. הגגות המשובצים במבני הבניה הקלה מתאימים גם למבנים גדולים וגם למבנים קטנים, ומפגינים עמידות מרשימה בפני תנאי מזג האוויר לרבות גשמים ורוחות חזקות.

איך איטום הגג מתבצע?

כאשר מדובר על איטום גגות, מדובר על אחד הדברים החשובים ביותר במבנה הקל. החשיבות הרבה של אטימות המבנה באה לידי ביטוי בתפקיד החשוב שיש לאיטום, לרבות מניעת הצטברות של רטיבויות ונזקים אפשריים של לחות ועובש. כאשר מדובר על איטום הגגות במבנים הקלים, חשוב להמשיך בקו הבנייה הקלה ולקדש את ערכי הבנייה ואת השיטה המתקדמת.

שיטת הבניה הקלה מתבססת מראש על אלמנטים שבבסיסם המוטיבים של אטימות ובידוד. בשיטה זו, קודם כל מייצרים ובונים את חלקי המבנה, ורק לאחר מכן דואגים לשבץ אותם במבנה הקיים. המשמעות היא שמתקבלים תוצרים אטומים יותר ואיכותיים יותר, וכך ההגנה ורמות האיטום מתגלות כאיכותיות יותר לבסוף במבנה.

גגות בבניה קלה אבד

חוסכים כסף, אך לא על חשבון האיכות

לא אחת נקשר שמה של שיטת הבניה הקלה עם העלויות הנוחות. בעוד הבתים הסטנדרטים חוצים את התקציב של משפחות רבות, הבניה הקלה מאפשרת פתרונות דיור לזוגות צעירים ולמשפחות רבות המבקשות לזכות בקורת גג. העלויות הזולות לא באות על חשבון הבטיחות או איכות המבנה, אלא מקורן אך ורק בשיטה המהפכנית. בשיטת הבניה הקלה נעשה שימוש בחומרים איכותיים, מזהמים פחות את האוויר ומשתמשים בפחות כוח אדם.

מאחר ושיטת הבניה הקלה דוגלת בלהעניק יותר בכמה שפחות, דומה הדבר גם עם איטום גגות. כאשר מייצרים איטום שכזה במבנים הקלים, אין כל כך צורך בפתרונות או אלמנטים המייצרים תמיכות שונות המגדילות את היקף העבודה, אורכה ועלותה.

מה חשוב שתדעו?

בעת שבחרתם לגור או לבנות את ביתכם במבנה קל, אתם כבר יכולים להיות בראש שקט מאחר והשיטה הייחודית מתבססת מראש על אלמנטים מבודדים המתעלים על כל שיטות בידוד אחרות. יחד עם זאת, כאשר מדובר על איטום גגות, מדובר על איטום חשוב במיוחד ועל כן חשוב להסתייע באנשי המקצוע האמינים והמקצועיים ביותר.

שיטת הבניה הקלה מאפשרת לכם לחסוך בעלויות הבניה, להנות ממבנה איכותי ובטוח ובעיקר להגשים את חלום הדיור שלכם. מבני הבניה הקלה אינם מבנים פרטיים בלבד, אלא כיום נעשה שימוש נרחב בשיטה הנפלאה גם במבני ציבור שונים לרבות מתנסים ומרכזים קהילתיים. בשיטה זו אתם משלמים פחות ומקבלים יותר.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים