בית החלומות בחסות הבנייה קלה

הגיע השלב ובו החלתם להתעניין לגבי קניית נכס משלכם? בשעה טובה! תשמחו לגלות כי מעבר לבנייני המגורים הסטנדרטים, ישנה חלופה אשר נמצאת בנסיקה בשנים האחרונות. שיטת הבנייה הקלה כבר ביססה את מעמדה בישראל, וכיום יותר ויותר מבנים בנויים בשיטה המתקדמת אשר חוסכת את עלויות הבנייה ומזרזת משמעותית את משך הבנייה.

 

מה היא הבנייה הקלה?

נדמה שכולם שמעו על שיטת הבנייה הקלה, אך לא כולם יודעים בפועל במה מדובר. הגיע העת להבהיר אחת ולתמיד מה הוא אותו פתרון בנייה פשוט, מהיר ויעיל. הבנייה הקלה הינה בנייה המבוססת על חומרים מתועשים כדוגמת פלדה, עץ, זכוכיות ואלומיניום. במרחב הציבורי וגם בפרטי, קיימים כיום מבנים רבים הבנויים בשיטה המתקדמת והחסכונית.

הודות לשיטה, ניתן לתכנן ולבנות מראש חלקים שונים העתידים להרכיב את הבית. המשמעות היא שמדובר על פס יצור לכל דבר. בעוד הבנייה הסטנדרטית מתבצעת בשטח בו עתיד לקום המבנה, בשיטת הבנייה הקלה החוקים משתנים. הודות לשיטה המתקדמת, ניתן לבצע בקרה מעמיקה וקפדנית על הליך הייצור והבנייה, תוך שממזערים משמעותית את כמויות האבק והפסולת שהינם בלתי נמנעים כאשר מדובר על בנייה.

השיטה הנפלאה הביאה לכך שעושים בה שימוש נרחב גם במרחב הציבורי וגם במרחב הפרטי. תחילה ניתן לחשוב כי מדובר על מבנים שניתן לזהות ככאלו הבנויים בשיטה זו, אך תופתעו לגלות שמדובר על מבנים בעלי רמות גימור מתקדמות המעניקות חזות מרשימה וחזקה.

חמים ונעים בבניה קלה

אילו פתרונות חימום מתקדמים קיימים?

מאחר ומדובר על מבנים אשר משמשים כבתיהם של אנשים רבים, הרי שישנו צורך להציע גם פתרונות ופיתוחים שונים לטובת שידרוג איכות החיים. למרות שישראל ידועה יותר בימי הקיץ החמים ופחות בחורף קיצוני, עדיין ישנו צורך בפתרונות חימום לכלל המבנים בחודשים הקרים. תשמחו לגלות שהבשורה האחרונה בחימום החללים נגישה וזמינה גם למבני בנייה קלה.

לצד הרדיאטורים, גופי החימום ושעות עבודה רבות של מזגן, ניתן לבצע חימום בצורה קלה, יעילה וגם חסכונית. הטכנולוגיה לא מפסיקה להתקדם, ואנחנו רק יוצאים נשכרים. כיום ישנה אפשרות ליצור מערכת של חימום תת רצפתי. הודות לשיטה זו, ניתן לפרוס רשתות של צנרות מים במעגל סגור ממש מתחת לריצוף הבית, וכך, בקלות רבה – הופכים את הבית לרדיאטור. תמיד חששתם וסבלתם מהליכה על הרצפה הקרה? לא עוד! הודות לשיטת חימום תת רצפתי, אתם זוכים לקבל רצפות חמימות ונעימות שיעזרו לכם לצלוח את ימי החורף הקרירים.

 

מה יוצא לנו מזה?

בנייה קלה הינה שיטה חסכונית, ובדומה לה – גם החימום התת רצפתי. עם בניית הבית שלכם בשיטת הבנייה הקלה, אתם חוסכים כוח עבודה רב וכך חוסכים כסף, ואם לא די בכך – אפילו זוכים לקבל את בית החלומות שלכם בזמן קצר. באשר לשיטת החימום הרצפתי, הנכם יכולים להגיד שלום למזגן ולמזער משמעותית את חשבון החשמל שלכם המתנפח דרך קבע בימי החורף.

מתכננים לבנות בית פרטי? אנו בא.ב.ד ריכזנו עבורכם את המידע המקיף והמקצועי ביותר בנושא הבנייה הקלה: אפשרויות שיטות ומחירים.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים