כל מה שחשוב לדעת כשבונים בית

בנייה של בית הוא תהליך מרגש ואין זה משנה באיזה שלב בחיים אנו מחליטים לעשות זאת. בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בשיטות הבנייה הן בעולם והן בישראל כאשר היום שיטת הבנייה הקלה היא בין המובילות והפופולאריות בשל היתרונות הרבים שבה. בנייה קלה מאפשרת ליהנות מבנייה מהירה מבלי להתפשר על רמת הגימור ואיכות המבנה.

אז מהי בנייה קלה?

בנייה קלה היא בנייה בה עושים שימוש בחומרים קלים כמו למשל עץ אלומיניום, זכוכית ופלסטיק. הבנייה נעשית בשיטה המודולרית והיא נחשבת לידידותית לסביבה, זאת משום שהיא מפחיתה משמעותית את פסולת הבניין הנוצרת בתהליך הבנייה. היתרונות שלה באים לידי ביטוי בחיסכון ניכר בעלויות הבנייה, חיסכון העומד על עשרות אחוזים, בקיצור של תהליך הבנייה, בהיותה שומרת על המאזן האקולוגי ומספקת תוצר המאופיין ברמת גימור גבוהה עם אטימות מעולה.

מה חשוב לדעת כשבונים בית בשיטת הבנייה הקלה?

1. יש לבחור בחברת בנייה מקצועית הפועלת כבר שנים ארוכות בתחום ומביאה איתה ניסיון, מקצועיות וותק בתהליך הבנייה הקלה, זאת בכדי שנוכל למקסם את היתרונות של השיטה ולא להיות ״שפני ניסיון״.
2. כדאי לחשב את עלויות הבנייה לפני שמתחילים את התהליך, כך ניתן יהיה להשוות בין החברות השונות ולהגיע להחלטה שקולה והגיונית מצד אחד אך שאיננה פוגעת בטיב, באיכות וברמת הגימור והאיטום של המבנה.
3. חשוב לבחון את חומרי הגלם השונים בהם עושים שימוש בתהליך הבנייה הקלה ולהבין מה משמש כל חומר גלם בתהליך.

המומחים בבניה קלה

הובלה קטנה שתסייע לכם בעת המעבר לבית החדש

לאחר שסיימנו לבנות את הבית, אנו נמצאים לפני תהליך נוסף ומורכב בפני עצמו – מעבר דירה. את המעבר יש לתכנן כמה חודשים לפני ולבחור חברת הובלות קטנות שתסייע לנו בתהליך המעבר שיתבצע בשאיפה בצורה החלקה, המהירה והאופטימלית ביותר. בשונה מחברות הובלות אשר לא מספקות שירות הובלה קטנה, הובלות קטנות מסייעות להוזיל משמעותית את מחיר ההובלה ומתמחרות את ההובלה בשיטה הוגנת המתבססת על פי כמו ו/או משקל החפצים ומכשירים החשמל אותם אנו מעבירים.

טיפים לבחירת חברת הובלות קטנות

1. בחרו חברת הובלות קטנות המספקות לכם את שירות ההובלה בזמן שנוח לכם. נסו לאתר את אותה חברה כמה חודשים לפני המעבר במטרה להוזיל את העלות. ככל שתתקרבו למועד הסיכוי שמחיר ההובלה יעלה, גבוה יותר.
2. בחרו בחברת הובלות המספקת לכם ביטוח על התכולה שאתם מעבירים.
3. בחרו חברת הובלות הפועלת באזור המגורים שלכם.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים