בניה מתקדמת לעומת שיטות בניה אחרות

שיטת הבנייה הקלה היא אחת השיטות המוכרות מעבר לים, בזכות לא מעט יתרונות. בארץ נמצאת הבנייה מתקדמת בתחילת הדרך, כשהיא מוכיחה את עצמה בשנים האחרונות תוך בניית פרויקטים בשיטה זו בכל רחבי הארץ. חברת א.ב.ד  היא אחת החברות המובילות בתחום זה – עבודותיה של החברה מדגישות שוב ושוב את היתרונות הקיימים בבניה קלה  מתקדמת וירוקה מול שיטות הבניה האחרות.

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים

יתרונות השיטה:תכנון אדריכלי של בניה מתקדמת מותאמת לצרכי הלקוח:

בניגוד לבנייה קונבנציונלית או בנייה קבלנית לגובה, בניה קלה מאפשרת לנו גמישות בתכנון. שטח פנים הבית עשוי מחומרים גמישים אך איכותיים שמאפשרים התאמה אישית לצרכי הלקוחות. ניתן לבחור מבין דגמים שמציעה החברה או לתכנן מאפס מבנה יביל המתאים לצרכי המשפחה או הדיירים בבית.

כניסה לבית לאחר חודשים אחדים

אחת הבעיות בבנייה קונבנציונלית לעומת בניה מתקדמת היא משך העבודה הארוך. בניית בית בישראל יכולה לקחת שנים. הבנייה הקלה היא בניה מהירה שמאפשרת, בתהליך תקין ומקצועי, להגיע לבית מוכן למגורים תוך 3 חודשים לערך.

השיטה היעילה הזו שמשלבת יציקת בטון ובניית שלדת פלדה המחופה בלוחות פייבר צמנט וחיפוי פנימי של גבס מספקת תהליך בנייה מהיר מאד. במקרים רבים המבנה עצמו מורכב במפעל ומועבר כמבנה יביל אל השטח.  בעידן שבו זוגות רבים מחפשים פתרונות מגורים מהירים ונדרשים להוצאות כספיות על מגורים זמניים תוך כדי תהליך הבנייה, מדובר ביתרון חשוב מאד.

בניה קלה מבט מבחוץ 68

בידוד טרמי ואקוסטי איכותי מאד

בתהליך בניה מתקדמת שמים דגש רב על נושא הבידוד. במהלך הבנייה משתמש צוות חברת א.ב.ד. בבידוד צמר סלעים וצמר זכוכית, שמאפשר רמת בידוד גבוהה מאד. באמצעות הבידוד הטרמי האיכותי אפשר לחסוך מאוחר יותר בעלויות החימום והקירור של הבית. בנוסף, הבידוד האיכותי מספק אקוסטיקה ברמה גבוהה מאד, יותר מבבנייה קונבנציונלית.

ביצוע שינויים במהירות וביעילות

מכיוון שמדובר בבנייה מתקדמת וגמישה, ניתן לבצע שינויים במבנה ולהוסיף לו תוספות מאושרות בזמן קצר מאד. בתוך הבית הקירות עשויים מלוחות גבס איכותיים שמאפשרים גמישות רבה בתכנון ומחוץ לבית ניתן להוסיף בקלות יציקת בטון ושלדת פלדה נוספת ועליה להקים את התוספות.

חברת א.ב.ד מציעה יתרון נוסף על פני שיטות בנייה אחרות וזהו יתרון הגורם האחד. פרויקטים של בנייה בישראל מהווים מכשול בירוקרטי לא קטן, בעיקר עבור מי שעושה זאת בפעם הראשונה. תהליך בניה מתקדמת בבניה קלה מאפשר ללקוח להתנהל מול גורם אחד בלבד שמרכז את כל העבודה משלב התכנון ועד קבלת המפתח.
לפרטים צרו עימנו קשר דרך האתר או חייגו למספר 03-9097093