בונים קל בעיר

כיום בערים השונות אנו עדים לשיעורי בנייה גבוהים ולהאצה חדה בכל הנוגע להקמתם של בניינים ואיזורי מגורים חדשים. לצד הפאן החיובי אשר בא לידי ביטוי בהקמתן של שכונות חדשות, הרי שהקמתם של בניינים חדשים באיזורי מגורים עלולים לפגוע באיכות חייהם של אלו אשר גרים בשכונות הסמוכות תוך שהם נפגעים מזיהומי הבנייה, מהרעש לאורך שעות היום ולעתים אף מנראות הבניינים החדשים אשר אינה חופפת לנראות הקיימת בשכונה.

לשמחתנו, מתברר שאפשר לעשות זאת אחרת, באופן כזה שהתוצר הינו אותו התוצר רק שאנחנו יוצאים בהרבה יותר נשכרים והרי שמדובר בשיטת בניה מתקדמת במיוחד.

הפנים קדימה

כיום אנו חיים בעידן מפותח טכנולוגית כך שגם מבני המגורים מודעים לקצב החיים המהיר ולרצון שלנו לקבל את הכל בכאן ועכשיו. הבניה הקלה הינה שיטת בניה מהירה אשר מנגישה לכם את מבנה המגורים שלכם תוך כשלושה חודשים לערך.

בעוד המתנה למבנה אשר אינו נבנה בשיטה זו יכול לארוך גם מספר שנים, כאן מדובר על הליך קצר באופן משמעותי כך שמבנה המגורים החדש שלכם ממש כאן. לשיטת הבניה הייחודית הזו יתרונות רבים, כך שהבחירה בה על ידי רבים לא מפתיעה.

משתלבים עם נראות השכונה

מאחר והבניה הקלה הינה בניה שמתכננים מראש ממש באופן של הזמנה, הרי שנוכל ללמוד את שכונת המגורים בה הולך להשתלב המבנה הקל וכך נוכל להתאימו אל הנוף הקיים. באופן שכזה נוכל להתחשב באוכלוסייה הקיימת במקום ובעזרת תכנון נכון לשלב את המבנה שלנו באופן הרמוני שיתרו ם לנראות השכונתית.

בניה קלה בעיר בלי בעיה

בנוסף, אחד הדברים החשובים לנו ביותר בבית שלנו הוא תחושת הפרטיות והשקט כאשר אנו נמצאים בחלל הבית שלנו. אנשים רבים מדווחים על רעשים שונים מסביבת המגורים ומהשכנים וכתוצאה מכך נפגעת איכות חייהם ואינם מרגישים בנוח גם בשטח הבית שלהם. בשיטת הבנייה הקלה המוכרת גם בשם בניה מתועשת, אתם נהנים מבידוד אקוסטי ומאקוסטיקה המתעלה על זו הקיימת משיטות הבנייה האחרות.

מינימום תהליך, מקסימום תוצאה

הבניה הקלה הגשימה את חלום הדיור לאנשים רבים ואם לא די בכך, הרי שגם מדובר בתהליך נקי, ירוק וקל. תחילה, מתכננים עם המומחים את שלבי הבנייה, שרטוט הבית והחדרים תוך הקשבה לצרכי הלקוח. בשלב הבא נחשפים אל רפרנסים קיימים ומנסים למצוא את הדגם המושלם ביותר על פי רחשי הלב של כל לקוח ולקוח ובשלב הסופי מתחילים לעבוד על הבית עד להובלתו אל שכונת המגורים החדשה.

 

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים