כיצד הבניה המתקדמת תורמת לדיירים

בעידן שבו אנחנו מודעים הרבה יותר לשאלת החסכון באנרגיה, אנחנו רוצים לבנות בתים שיעזרו לנו לחסוך בעלויות. שיטת הבניה המתקדמת מסייעת לחסכון משמעותי בעלויות גם במהלך הבנייה עצמה וגם בשנים שבאות אחר כך. כיצד עוזרת בנייה קלה ומתקדמת לחסכון הכספי עבור כל מי שמתגורר בבית? לשאלה זו נתייחס במאמר זה.

בנייה קלה היא גם מהירה

שיטת הבנייה הקלה היא קודם כל שיטה שחוסכת לאורך תהליך הבנייה עצמו. זוהי בניה מהירה שמתבססת על מבנים מוכנים שמורכבים במפעל, רחוק מאתר הבנייה ומועברים אליו בקלות ובמהירות. התהליך הזה חוסך לא מעט עלויות במהלך התהליך, בין אם מדובר בעלויות של רכישת חומרי בנייה יקרים, תשלום לצוות גדול, טרקטורים וכלי רכב מיוחדים ושאר עלויות שיכולות להתווסף גם ללא תכנון לכל תהליך בנייה.

בנייה קלה היא זריזה. היא מתבצעת לרוב על טווח זמן של בין 6-8חודשים בלבד. המשמעות הכספית היא פחות זמן המתנה שבמהלכו אנחנו משלמים שכירות או גרים בבית זמני, שדורש מאיתנו הוצאות כספיות נוספות.

בניה קלה חוסכת בכסף

תהליך בנייה פשוט וברור מראש

אחד הפחדים הגדולים של כל אדם שנכנס לתהליך של בניית בית הוא ההוצאות הלא צפויות. שביתה של עובדים, סכסוך עם קבלן, בעיה עם חומרי הבניין שהזמנתם או כל דבר אחר יכול להוביל להוצאות כספיות גדולות נוספות.

מכיוון שמדובר בבנייה מתקדמת, איכותית וברורה בתהליך שלה, הלקוח לא חשוף להפתעות ולמקרי חירום במהלך הבנייה. הבית מגיע מוכן מהמפעל, לאחר שהוא יוצר לפי תהליך מדויק. בשטח יוצרים יציקת בטון ודואגים לתשתית הנכונה, אבל אין הוצאות מפתיעות שיכולות להגיע בגלל בעיה במבנה עצמו.

תהליך של בנייה מתקדמת מונע הפתעות על הדרך ומחסל את אחד הפחדים הכי גדולים של כל אדם שנכנס לפרויקט כזה – הפחד מהלא צפוי. מדובר בדגמים מוכנים, לבחירה מתוך קטלוג, להתאמה אישית מינימלית לפי הצורך, כך שהסיכונים מופחתים וכך גם ההוצאות הכספיות.

חשוב לציין שלמרות שמדובר בבתים מוכנים להרכבה, ניתן לבצע שינויים אדריכליים אך התהליך עצמו נותר בעינו ולכן אין הוצאות כספיות משמעותיות שיכולות להופיע בהפתעה.

חסכון כספי גם לאחר הכניסה לבית

אחד הדברים החשובים שמלווים את כל מי שעוסק בבנייה קלה הוא בידוד איכותי. בידוד בבתים שנבנו בתהליך בנייה קלה ומתקדמת הוא בידוד טרמי ואקוסטי, ששומר על חסכון באנרגיה. בחורף אפשר ליהנות מבית חמים ונעים ובקיץ הקור נותן בתוך הבית גם כשבחוץ חם. הבידוד המוקפד והאיכותי מאד מוביל לחסכון משמעותי בהוצאות על חשמל ואנרגיה בכלל.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים