בית במרכז הארץ בבניה קלה

נדמה שכבר אין לאן לברוח ולכל מקום שלא נפנה נשמע על מצוקת הדיור, הקושי של זוגות צעירים לרכוש להם בית והנסיקה המדאיגה במחירי הדירות. המציאות אמנם מכתיבה טון אחד, אך נדמה שגם כאן ישנה פירצה. בעוד מחירי הדירות ממשיכים לעלות, אנשים רבים אינם מודעים לחלופה אשר קיימת אשר אינה באמת בגדר חלופה, אלא אלטרנטיבה של ממש. ישנה שחקנית נוספת במגרש הנדל"ן אשר לא כולם שמעו עליה: הבניה הקלה. לפני הכל, הרי שמדובר בבנית בית זולה יותר, כך שאם חלום הדירה היה נראה לנו רחוק מאי פעם, הרי שכעת הוא נגיש מאי פעם וכל שנותר לעשות הוא לחקור את סוגיית הבניה הקלה.

מקסימום איזור

נדמה שרוב המשפחות הצעירות וקוני הבתים היו מעדיפים להשתקע באיזור המרכז. מעבר לנוחות הרבה מבחינת המיקום והקרבה לכל איזור אחר בארץ, הרי שאיזור המרכז מאפשר איכות חיים שלא כל איזור בארץ יכול להציע. מדובר כמובן על שפע של אפשרויות לשעות הפנאי, תקציבי חינוך גבוהים, תחבורה סדירה ואף אפשרויות תעסוקה רבות יותר מאלו המוצעות באיזורי הפריפריה השונים. לצד היתרונות הרבים שבמגורים במרכז ישנו חיסרון אשר גונז מרבים את החלום והרי שמדובר במחירי הדירות אשר מרקיעים שחקים פעם אחר פעם. דירות למכירה באם המושבות מוצעות חדשות לבקרים ומחיריהן לא תמיד נגישים לכל, אך מה שלא כולם יודעים שחלק מהבתים המוצעים למכירה הינם בשיטת הבניה הקלה וכאן התמונה משתנה.

לבנות בית במרכז

הבניה הקלה היא מעין בית אשר מיוצר במפעל. בעוד הבתים הקונבנציונאלים שאנו מכירים הינם תוצר של בניה בשטח בו עתיד להתמקם הבית, הרי שכאן מדובר באופן בניה שונה. לאחר הכנת השטח בו עתיד לקום הבית, לוקחים את המידות הרצויות ואת התכנון במלואו ואת כל הלוגיסטיקה הזו מעבירים למפעל אשר בו בונים את הבית החדש בשיטת הבניה הקלה. בעזרת אנשי מקצוע מהשורה מתכננים ובונים בתשומת לב מעמיקה כל פרט ופרט בחדר ולבסוף מובילים את כל חלקי הבית ומרכיבים אותם בשטח המיועד עד קבלת המבנה בשלמותו שלבסוף יהפוך לבית.

חלום הבית לא כל כך רחוק

שיטת הבניה הקלה מנגישה את האפשרות לבית לרבים אשר לא יכולים להרשות לעצמם לקנות בית אשר נבנה בשיטה שונה. הסיבה לכך שהבניה הזו קלה יותר נעוצה בכך שהחומרים ממנו עשוי הבית עולים פחות, משך העבודה קצר יותר וכך גם העסקתם של הפועלים – כך שלבסוף אתם משלמים פחות. אם לא די בכך על מנת למנות את היתרונות לבניה בשיטה זו, הרי שמדובר בשיטת בניה ירוקה אשר מעניקה מינימום פסולת. מאחר והבניה מתרכזת במפעל ייעודי, הרי שהשטח בו עתיד לקום הבית שלכם לא יהפוך לאתר בניה ולא יהווה מטרד לשכנים. דירות למכירה באם המושבות יכולות להיות יקרות ובלתי מושגות, אך יכולות גם להיות בהישג ידכם.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים