בניה קלה- גם במושבים וקיבוצים

אם יש משהו אשר אלו המתגוררים בערים כמהים לו הוא לעתים לקחת פסק זמן מקצב לבה של העיר ולנדוד אל מושב או קיבוץ. היתרונות של העיר ברורים לכל, אך נדמה לעתים שאלו של המושבים והקיבוצים מתעלים על אלו של הערים וכנראה שלא בכדי. איכות החיים בקיבוצים ובמושבים מתעלה המון פעמים על איכות חייהם של העירוניים ואלו מדווחים על תחושת משפחתיות גדולה, שקט בשעות היום והלילה וחינוך טוב יותר אשר מוענק לילדים. עד לא מזמן הקיבוצים והמושבים שמרו על גבולותיהם בקנאות ורק בני המשפחות והדורות הבאים היו יכולים להתגורר בשטחיהם, אך כיום מסתמנת מגמה שונה אשר מאפשרת כניסתם של משפחות חדשות והרי שמדובר בהרחבות בקיבוצים ובמושבים השונים.

מרחיבים באמצעות הבנייה הקלה

ידוע לכולנו שבניית בית אינה דבר של מה בכך ולעתים רוכשי הקרקעות צריכים להמתין מספר לא מועט של שנים עד שהבית שלהם יהיה מוכן והמפתח הנחשק ימסר להם על ידי הקבלן. לעתים נדמה שאנו לא עומדים בקצב של הטכנולוגיה ושהיא משיגה אותנו יותר ממה שנדמה לנו. לא מעט בתים במושבים וקיבוצים נבנים כיום בשיטת בנייה הנקראת בנייה קלה. מדובר על שיטת בניה מהירה אשר מתבצעת באופן כזה אשר מכינים דגם של המבנה המבוקש, מייצרים אותו בשטח שאינו השטח בו עתיד להיות הבית, מכינים אותו ומהנדסים אותו ממש כמו מוצר במפעל, ולבסוף מובילים אותו אל האיזור המבוקש. הייתכן?

בניה קלה לאיכות חיים

אינספור יתרונות

היתרונות של הבניה הקלה רבים ונדמה שאין סיבה שלא לבחור בשיטת בניה זו. ראשית, מדובר על בניה מהירה אשר אורכת מספר מועט של חודשים, בעוד שהבניה הקונבנציונאלית יכולה לארוך גם מספר שנים. כך שמשפחה אשר מבקשת לבנות בית בבניה הקלה תמתין הרבה פחות מאשר אחרים. מעבר לכך, מדובר על בניה אשר לא מפרה את שלוותם ואיכות חייהם של הנוכחים במקום. כולנו חווינו לא פעם סיטואציה של שיפוצים או בנייה בקרבת מקום המגורים שלנו וכולנו מודעים לרעשים העזים וכמויות האבק. כאשר מדובר בבניה קלה הרי שהכל נעשה רחוק מהמקום בו עתיד להימצא הבית, כך שכולם יוצאים נסקרים.

אם לא די בכך, הבניה המהירה זולה משמעותית מהבניה הקונבנציונאלית וזאת משום שמדובר על חומרים זולים יותר ובזמן עבודה קצר יותר. בעת שזמן העבודה קצר יותר הרי שמשלמים פחות כסף לפועלים, משתמשים בפחות חומר ולבסוף הלקוח משלם פחות על התוצר הסופי. בנוסף, החומרים מהם בונים את הבתים בשיטת הבניה הקלה התגלו כיעילים יותר בכל הקשור לאיטום ובידוד של מים ושל רעש – כך שנדמה שמדובר בעסקה משתלמת במיוחד. הבניה המהירה מעניקה את כל מה שאפשר לבקש: השמירה על איכות הסביבה, החיסכון בכסף אשר יוצא לכם מהכיס ושמירה על רווחת השכנים העתידיים שלכם.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים