שיפוץ בית שנבנה בשיטת בנייה קלה

אחד הדברים המהותיים ביותר בעת ביצוע עבודת שיפוצים בבית, הינו בחירה נכונה של אנשי המקצוע למגוון העבודות הנדרשות. על כן חשוב לערוך סקר שוק לפני בחירת בעלי המקצוע ולא לבחור באדם הראשון שאתם נתקלים בו. אחת הדרכים היעילות לביצוע הבחירה היא למצוא קבלן שיפוצים שיספק לכם את כל אנשי המקצוע הנדרשים ויפקח על עבודתם. כך תחסכו מעצמכם את הטרחה הרבה הכרוכה בחיפוש אחר ספקי השירות השונים והפיקוח עליהם.
אז במה חשוב להתמקד כשמחפשים קבלנים מומלצים לשיפוץ של הבית? יש לבחור בחברה שידועה בהתאמת עבודות שיפוצים אל צורכי הלקוחות, ולא פחות חשוב, חברה אשר בוחרת בקפידה אנשי מקצוע מומחים בתחומם ומפקחת על העבודה באופן מלא, תוך הקפדה על ניקיון מקסימלי, בטיחות, לוחות זמנים ואיכות ללא פשרות.

תחומי התמחות בעבודות השיפוצים

על מנת לשפץ את ביתכם באיכות הגבוהה ביותר, גם כשמדובר בבתים מוכנים שנבנו בשיטת הבנייה הקלה, נדרשת עבודה של מספר בעלי מקצוע המתמחים כל אחד בעבודת שיפוץ שונה. תחומים אלו כוללים:
שירותי אינסטלציה – תיקון והחלפה של כל הצנרת והביוב בבית, כולל כיורים, מקלחות ואסלות.
עבודות חשמל – תיקון והחלפת כל נקודות החשמל בבית בהתאם לדרישות השיפוצים.
קבלן שלד – שבירת ובניית קירות הבית כולל יציקות בטון.
עבודות טיח – טיוח כול הקירות המשופצים.
ריצוף – התקנת המרצפות בבית, כולל אריחי קרמיקה על הקירות.
התקנת אלומיניום – מסגור והתקנה של חלונות, תריסים, דלתות ומשקופים.
עבודות עץ נגרות – ביצוע כל עבודות העץ בבית כדוגמת בניית דלתות, משקופים, מטבחים ורהיטים.
צביעת הבית – בגמר תיקון וטיוח הקירות יש לצבוע את קירות הבית.

בחירת קבלן בניין לעבודות השיפוצים

בעת בחירת קבלן בניין לעבודות שיפוצים בבית חשוב לבדוק מספר נקודות:

ניסיון החברה ואמינותה

חשוב לבחור קבלן בניין מנוסה בעבודות שיפוצים. יש לראות עבודות שיפוץ שכבר נעשו על ידי החברה. כדאי לשוחח עם לקוחות קודמים ולשמוע את חוות דעתם על כל היבטיה של העבודה: ניקיון, אחריות, אמינות וכמובן איכות העבודה.

הצעת מחיר

ערכו סקר שוק והשוו מחירים בטרם תבחרו את קבלן הבניין, שכן הפערים בין המחירים עשויים להיות גדולים מאוד. מומלץ לבחור בהצעת מחיר הגיונית וסבירה, ולאו דווקא בהצעה הזולה ביותר. לעתים קרובות קבלני בניין זולים משתמשים בעבודתם בחומרי גלם זולים ומעסיקים אנשי מקצוע ללא ניסיון מקצועי או ללא תחום התמחות נפרד. כמו כן, חשוב לבדוק האם הצעת המחיר כוללת את חומרי הגלם לשיפוצים.

א.ב.ד עבודה בטוחה

נוכחות הקבלן באתר השיפוצים

עבודות שיפוצים דורשות ניהול לוגיסטי מורכב, שקבלן הבניין אמור לשאת על גבו. על מנת שאתם תהיו סמוכים ובטוחים בכך שהעבודה מתבצעת באופן הטוב ביותר, בדקו את מידת הנוכחות של הקבלן באתר השיפוצים ואת יכולתו להיות בקשר רצוף עם העובדים באתר.

חוזה עבודה בכתב

חשוב לבקש לראות דוגמה לחוזה עבודה כתוב, הכולל בתוכו את הצעת המחיר, תקופת האחריות לעבודות השיפוץ והתחייבות לתאריך משוער של סיום עבודות השיפוץ. כשתשוחחו עם לקוחות קודמים, נסו לשאול אותם שאלות המבוססות על מידע הכתוב בחוזה: האם קבלן השיפוצים עמד בלוח הזמנים שנקבע? האם החוזה מקיף או שמא כדאי להוסיף סעיפים מסוימים.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים