כיצד לשלב פרקט בעיצוב מבנה יביל

מבנה יביל נבנה בשיטת הבנייה הקלה, שמאפשרת לנו ליצור בסופו של דבר נכס שניתן להעביר ממקום למקום. המבנים היבילים, שמוכנים מראש במפעל ומורכבים לעיתים מבלי לפגוש את השטח שעליו יוצבו עד לרגע האחרון, עונים כיום על כל הצרכים של הדייר הממוצע או בעל המשרד הרוצה להשתמש בהם.

בחירת הרצפה למבנה יביל מגוונת וניתן לשלב לא מעט סוגים של ריצוף, בין היתר ניתן לשלב פרקט בעיצוב של המבנה. כיצד בוחרים פרקט שמתאים למבנה יביל ומה חשוב לדעת לפני? על כך נענה במאמר זה.

מהי עמידות הפרקט?

לפני העיצוב והמראה, חשוב להקדיש מחשבה לשימוש היומיומי בנכס. אם מדובר במבנה יביל שאליו צריכים להגיע אנשים מדי יום או מבנה המשמש אותנו למגורים, חשוב לבחור בפרקט איכותי מאד שיוכל להחזיק מעמד זמן רב ולספק לנו שקט נפשי.

פרקטים מגיעים במגוון דגמים, סוגים וצבעים. במקרה של מבנה יביל כדאי לבחור בפרקט חזק ועמיד, שמגיע מספק איכותי ומקצועי. גם אם מדובר בהשקעה גדולה יותר מפרקט פשוט ותעשייתי, עדיין נוכל לדעת שלאורך זמן הריצוף יישמר אסתטי ויפה ולא נצטרך לתקן, להחליף או להשקיע זמן על תחזוקה מיוחדת.

שילוב פרקט בבניה קלה

האם הפרקט מוגן ממים?

כיום מיוצרים פרקטים עמידים במים שמאפשרים לנו לישון בשקט ולדעת שלא יכול להיות נזק לריצוף במגע עם מים.

חשוב מאד להשקיע בפרקט שנותן לנו מענה לבעיה זו גם במקרה של מבנה יביל. פרקט עמיד במים כולל שכבת הגנה ששומרת על הפרקט שלם ואיכותי לאורך זמן רב. היא מאפשרת לנו להשתמש בו גם בחללים רטובים כמו מטבחון או שירותים ומקלחת.

מהו הסגנון שלכם?

מבנים יבילים משמשים היום למגורים, לצרכי עסק ולמשרדים. כמו כל נכס אחר, גם במקרה זה שמים דגש על עיצוב וסגנון. עולם הפרקטים מציע אינספור אפשרויות. מפרקטים בגוון טבעי כמו אורן או אלון ועד לפרקטים שנצבעים בגוונים מיוחדים, מלבן מחוספס ועד לשחור בוהק. בכל שנה יוצאות קולקציות חדשות של פרקטים שיוצרות אפשרויות נוספות.

נקודה נוספת שחשוב להתייחס אליה – מבנים יבילים רבים עשויים דווקא מעץ. במקרה זה כדאי להתאים בין גווני העץ שממנו בונים את המבנה ובין הפרקט שנבחר. לא חייבים לבחור באותו גוון עבור הרצפה, אבל כדאי לחשוב על התמונה הכוללת ולבחור שילוב גוונים שיתאים ויהיה נעים לאורך זמן.

האם מדובר בחברה מקצועית?

לצד השאלות הברורות על סגנון, איכות ומחיר, אנחנו חייבים לשים דגש על התקנה מקצועית. בחירת הפרקט למבנה היביל כרוכה גם בהתקנה וזו צריכה להיות באיכות גבוהה. במידה ונבחר בחברת פרקטים לא מנוסה, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם תחזוקה שוטפת גבוהה, בעיות ועוגמת נפש. לכן, כדאי להקפיד לעבוד רק עם חברת פרקטים מקצועית, מנוסה ואמינה.

נכתב בשיתוף חברת "פרקט בשרון" בית לריצופי עץ מעוצבים

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים