תוספות בנייה לשדרוג הבית מבפנים ומבחוץ

הבנייה הקלה חודרת לאט לאט את הקירות העבים של ענף הבנייה הישראלי ומגלה את יתרונותיה בפני לא מעט אנשים שחולמים על בית משלהם. העלות הנמוכה, התהליך היעיל והמהיר והערכים האקולוגיים והידידותיים לסביבה עומדים לזכותה של השיטה.

אחד היתרונות הגדולים של בנייה קלה הוא הגיוון והאפשרויות העיצוביות בתוך הבית ומחוצה לו. כל אחד יכול לעצב לעצמו בית עם מבנה פנימי וחיצוני שמתאים לו ועם שפע של תוספות שמשתלבות בו. איך ומה כדאי להוסיף כשבונים בית בבנייה קלה? הנה כמה רעיונות עבורכם.

בתוך הבית

בניה קלה ילדים

נישות אחסון מגבס

תוספות בנייה בתוך הבית שאי אפשר היום בלעדיהן. הנישות שבנויות מגבס מאפשרות לנו להציג ולאחסן פריטים בבית, מבלי לפגוע בעומק ובמרחב. הן בנויות על הקירות, יוצרות בהם עומק ולא מפריעות למרכז החדר. הן נותנות לנו את האפשרות ליצור עיצוב נינוח, בלי עומס בעיניים ולסדר את הספרים, חפצי הנוי, כלי המטבח וההגשה וכל דבר אחר שנרצה במקום מאורגן שנמצא מול העין.

חדר שמש

באירופה ובארצות הברית חדרי השמש משתלבים בבנייה הקלה כבר שנים. חדר שמש הוא חדר שקירותיו עשויים מחלונות או דלתות והוא מכניס המון אור לבית. בדרך כלל משמש החדר כחדר משפחה, חדר אוכל או כסלון פתוח לחצר. אם יש לכם בית גדול ומרחב, תוכלו להפוך אותו לגינה בתוך הבית ולגדל בו ירקות, עשבי תיבול וצמחי נוי.

מחוץ לבית

גינה מטופחת עם מדשאה

אם השקעתם בבית שהוא לגמרי בסגנון ובטעם שלכם, כדאי להשקיע גם בגינה שמחוצה לו. אין כמו לפתוח את הדלת או החלון ולראות גינה ירוקה ומטופחת. אם יש לכם ילדים בבית, מדשאה מטופחת וירוקה היא תוספת הכרחית לגינה, מקום שבו הילדים יכולים לרוץ, לשחק, להשתולל ולהנות עם החברים.

עיצובי גינה עם דשא סינטטי חוסכים לכם עבודת תחזוקה ואת הצורך לאמץ אצבעות ירוקות, משהו שלא לכולנו יש באופן טבעי. הדשא הסינטטי לא מצריך טיפול מיוחד, ההתקנה שלו בגינה היא פשוטה ותמיד אפשר להחליף אותו ולשנות את מראה הגינה.

גינת ירקות

כשהעולם כולו צועד אל תוך מודעות אחת גדולה לאורח חיים בריא, לאוכל עונתי ולראייה ירוקה וידידותית לסביבה אין דבר שמשתלב יותר לצד הבנייה הירוקה מאשר גינה שכולה מעשה ידינו ומייצרת לעצמה תפקיד. גינת ירק היא פשוטה מאד לבנייה.

היא כוללת בעיקר הכנה של ערוגות מסודרות שמתאימות לסוגי הגידולים שאתם רוצים לגדל בגינה. יש מקרים שבהם כדאי להקים גם חממה קטנה או לבנות מבנה שיהיו לו גג וגדר, שיגנו על הגידולים שאתם עומדים לגדל בגינה שלכם, תלוי בסביבה ובאקלים. למרות שמדובר בהשקעה לא קטנה ובעבודה קבועה על הגינה שלכם, הרווח שמעניק סל ירקות שכולו תוצרת שלכם הוא עצום.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים