השכרת בתים מוכנים עבור חברות ומשפחות

הבנייה הקלה היא כבר מזמן לא טרנד חולף ששמור רק למביני עניין או למשוגעים בדבר. מה שהפך להיות שיטת הבנייה הפופולרית ביותר בארצות הברית, בקנדה ובמדינות רבות נוספות ברחבי העולם מוכיח את עצמו גם בישראל. בנייה קלה היא מהירה, יעילה וחסכונית והיא מאפשרת למשפחות ולחברות להנות משפע של בתים מוכנים להרכבה מהירה בהתאמה אישית.

מהי בעצם בנייה קלה?

בנייה קלה היא שיטה שמתבססת על הרכבה של קירות הבית במפעל והבאתם כאשר הם כבר מוכנים להצבה אל המקום שבו יוקם הבית. זוהי שיטה של בנייה מהירה ויעילה מאד שנעשית על בסיס של דגמים מוכנים ומתוכננים בקפידה, שכל לקוח יכול לעשות להם התאמה אישית לצרכיו.
התוצאה היא למעשה בית מוכן להרכבה שעשוי מכל החומרים הנכונים, אלו שמבטיחים יציבות למבנה, בידוד איכותי ואיכות חיים מבלי להזיק לסביבה או לגרום להוצאות ענקיות בתהליך הבנייה. היום אפשר למצוא בתים מוכנים מבטון שמגיעים לכל פינה בארץ ומורכבים במהירות, כך שאפשר להנות מבית עומד ושמיש לאחר מספר שבועות בלבד.

בניה מתקדמת או בניה קלה – גם להשכרה

חברות רבות מציעות בנייה של בתים מוכנים להרכבה והצבתם בשטח קבוע, אבל מה קורה כאשר רוצים לשכור מבנה לתקופה קצרה או ארוכה, מבלי להתחייב על מיקום או סגנון. שיטת הבנייה הקלה מאפשרת למשפחות שמחפשות מבנה מגורים זמני, לבעלי חברות שזקוקים למבנה בשטח ולכל מי שצריך בית מוכן לשימוש להשכיר בתים מוכנים. השכרת מבנים ניתנת לטווח ארוך או קצר, לפי צרכי הלקוח.
מדובר בפתרון יעיל במיוחד עבור משפחות שנמצאות באמצע תהליך בנייה, מתיישבות בשטח כפרי או פשוט רוצות להנות מהיתרון של בנייה קלה אך אין להן עדיין את המשאבים לבנות בית קבוע משלהן. גם חברות מכל הסוגים נהנות מבתים מוכנים שיכולים להיות משרדים בשטח או מבני תעשייה לטווח קצר.

בניה קלה מעבר דירה קל

יתרונות השכרת בניה מתקדמת

• אספקה מהירה של מבנה מוכן למגורים או לעבודה
• מבנים עמידים עשויים מבטון שיכולים להגיע לכל מקום בארץ
• בתים מוכנים להרכבה שאפשר לקחת לכל פינה בישראל ולהרכיב בקלות
• תהליך הרכבה שלוקח כמה שבועות בלבד
• חסכון משמעותי במחיר וערך הרבה יותר גבוה לכסף שלכם – במקום דירה בשכירות גבוהה מאד של אלפי שקלים אתם יכולים להנות מבית משלכם בעלות נמוכה הרבה יותר.
• אפשר לבצע בקלות שינויים במבנה מבלי להיגרר לשיפוץ של נכס שכור.
• אפשרות לעיצוב פנימי לפי הצורך.
בין אם מדובר במשרד זמני בשטח, באולם תצוגה נייד, במבנה מגורים בזמן בנייה של בית או לכל מטרה אחרת, בנייה קלה מספקת פתרונות מגורים ועבודה מיידיים וקלים לשינוע, גמישים בעיצוב ונוחים מאד.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים