מבנים יבילים ניידים למגורים

לא מעט משפחות כיום מחפשות פתרונות קלים ומהירים למגורים. מתוך הצורך במקום מגורים שנבנה במהירות וביעילות, ללא השקעה כספית גדולה, או כדי שיהיה מקום לגור בו בזמן שיפוץ או בניית בית. בנייה קלה למגורים מספקת פתרון איכותי ויעיל מאד באמצעות מבנים יבילים ניידים, שאפשר לשנע ממקום למקום ולפרק כשהשיפוץ או בניית הבית נגמרים או לחילופין, להפוך לבית קבוע. חברת א.ב.ד מבנים ניידים מספקת לכם את המבנים החדשניים, האיכותיים והעמידים ביותר לכל צורך.

לפני הכל, מה זה מבנה יביל?

מבנה יביל הוא מבנה שניתן להרכיב ולפרק בכל עת. חברת א.ב.ד מספקת מבנים יבילים בגדלים שונים שיכולים לשמש לצרכים שונים – כמשרד לעבודה בשטח, למגורים בזמן שיפוץ או למגורים קבועים ולכל מטרה אחרת. מבנים יבילים בנויים בשיטת הבנייה הקלה, שכוללת הרכבה של חלקי המבנה שנבנו מראש ושימוש בקירות גבס פנימיים ומבודדים – מה שיוצר מבנה עמיד ואיכותי מאד, אך גם קל לשינוע.

מבנה יביל נייד

איך נבנים מבנים ניידים?

מבנים יבילים או ניידים נבנים באמצעות הרכבה של מעטפות בנייה מוכנות מראש. בניגוד לבנייה של מבנה קבוע בשיטת בנייה קלה אז יוצרים בסיס העשוי מיציקות בטון ומרכיבים עליו את המעטפות ואת החיפויים ושאר התוספות שלבסוף מרכיבות את המבנה, כאשר יש צורך במבנה נייד מכינים את המבנה כולו מראש באמצעות חומרים קלים כמו גבס ועץ.
כדי ליצור מבנה חזק ועמיד, עושים שימוש במסגרות ופרופילים ממתכת וכן מבודדים את המבנה באמצעות צמר סלעים או סוג אחר של בידוד. השיטה יכולה להשתנות מעט בהתאם לסוג המבנה, גודלו והפונקציות שהוא אמור למלא.
בניה קלה של מבנים ניידים אלו יכולה להיות מותאמת אישית בהתאם לצרכים של המשפחה שמתגוררת בבית הזמני או לפני כל צורך אחר של הלקוח, כמו גם בהתאם לתקציב המשפחתי. התוצר הסופי מתבסס על תכנון מוקפד ואישי, על חומרים איכותיים ועמידים ועל שיטות בנייה מתקדמות שמותאמות לכל פרויקט באופן מיוחד.

חברת א.ב.ד מבנים ניידים – מומחים בבנייה קלה

חברת א.ב.ד מבנים ניידים היא הכתובת המקצועית והמובילה בישראל בכל הקשור למבנים ניידים ופרויקטים של בנייה קלה. החברה הביאה ארצה את כל היתרונות של בנייה קלה ויוצרת פרויקטים מרהיבים למגורים, למסחר ולעבודה בכל רחבי הארץ.
אם אתם עומדים לקראת תהליך שיפוץ ומחפשים פתרון מגורים זמני, רוצים להתגורר בבית יביל לאורך תקופה קצרה או רוצים להתנסות במשך תקופה במגורים בשיטת הבנייה הקלה, צרו קשר עם הצוות המסור של א.ב.ד מבנים ותתחילו לתכנן את הבית הבא שלכם.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים