בניה קלה למגורים

בנייה קלה היא אמנם כבר חלק בלתי נפרד מנוף הבנייה הישראלי, אבל פריצת הדרך שלה אל התחום הייתה רק בשנים האחרונות. בארצות הברית, בקנדה, באוסטרליה ובמדינות נוספות מדובר בשיטה פופולרית שמוזילה באופן מובהק את עלויות הבנייה, כאן בארץ ההתחלה הייתה מפותלת והרבה אנשים לא האמינו שניתן לבנות בית חזק, עמיד ומעוצב באמצעות בנייה קלה. היום אפשר לראות מגורי בנייה קלה בשכונות שלמות בהרחבות קיבוצים ומושבים, ביישובים קהילתיים בצפון, במרכז ובדרום ובאיזורי מסחר ותעשייה.

מהי בנייה קלה?

בנייה קלה מבוססת על יציקות בטון ושלד פלדה שבונים יחד את הבסיס לקירות הבית ומספקים את החוזק והעמידות הדרושה. בהמשך בונים חיפוי קירות באמצעות לוחות פייבר סמנט ויוצרים בידוד טרמי באמצעות חומרי בניין ייחודיים. החיפוי הפנימי של קירות הבית נוצר באמצעות לוחות גבס. השילוב הזה מקנה לא מעט יתרונות – מבידוד איכותי ומותאם באופן מיוחד לאקלים המאפיין את האיזור ועד לאפשרויות עיצוב גמיש, הורדת עלויות באופן משמעותי וצמצום של זמן הבנייה וזיהום האוויר והסביבה באיזור הבית.

היום בנייה קלה למגורים פורצת דרך ומספקת לזוגות צעירים ומשפחות שרוצות לבנות את ביתן בהשקעה נמוכה ותואמת יותר את אורח החיים כאן בישראל, פתרון אמיתי, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה עיצובית ופרקטית.

היתרונות של בנייה קלה

לבנייה קלה יש לא מעט יתרונות מוכחים. כל מי שפנה לשיטת בנייה קלה למגורים גילה הפתעות נעימות. ראשית, תהליך הבנייה הוא מהיר ולרוב ניתן להיכנס לבית במסגרת זמן של חודשים אחדים, ניתן לתכנן ולבצע שינויים במהירות ובעלות נמוכה יותר מבמהלך תהליך של בנייה קונבנציונלית, בה כל שינוי יכול ליצור עיכוב משמעותי.

בניה קלה למגורים איכותיים

תהליך הבנייה גם הוא מספק לא מעט יתרונות בדוקים. הבנייה היא ברמה גבוהה ומדויקת יותר מבנייה רגילה. במהלך התהליך שמים דגש על יצירת בידוד טרמי ואקוסטי איכותי, מה שלא תמיד קיים בבנייה רגילה. בנוסף, הבנייה היא ידידותית יותר לסביבה.

כתובת אחת – בית אחד מוכן

כל מי שאי פעם שיפץ או בנה בית מכיר את התהליך המעייף, המתיש והמפותל שעובר על כל משפחה בדרך לבית. היתרון הגדול של בנייה קלה למגורים הוא השיטה. מהות השיטה היא בפנייה לגורם אחד, חברה אחת שמתמחה בבנייה קלה ומספקת את השירות. החברה דואגת לכל מה שצריך כדי שבסוף התקופה יעמוד מולכם בית לתפארת שמותאם בדיוק לצרכים שלכם – מהתכנון המוקפד שמתאים רק לכם דרך תהליך הבנייה עצמה ועד לבירוקרטיה ולעבודת בעלי המקצוע השונים – הכל מרוכז במקום אחד, ולכם כלקוחות יש כתובת אחת. זה חוסך לכם כסף, זמן וטרחה ומאפשר לכם להנות מתוצאה סופית הרבה יותר טובה ומתאימה לכם.

מגורי בנייה קלה הם משהו שישראל הייתה צריכה להכיר ולהתרגל אליו. היום כבר ברור שמדובר בשיטת בנייה שמותאמת בדיוק למצב הדיור בארץ ומאפשרת לכל כך הרבה אנשים להגשים את החלום לבית משלהם בקלות רבה יותר.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים