מבנים ירוקים לזוגות צעירים ומשפחות

היום אפשר להנות מפתרון דיור מהפכני, ובעל יתרונות רבים. חברת א.ב.ד מבנים היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום של בנייה ירוקה והיא מספקת לזוגות צעירים ומשפחות את הפתרון הזול, הנוח והורסטילי ביותר בתחום המגורים:
מבנים קלים.

החברה מציעה מבנה קל למכירה שמתאים באופן מדוייק לצרכים של זוגות ומשפחות עם ילדים. המבנה כולל חלוקה לחדרים לפי התאמה אישית ובחירה מתוך דגמים שמיועדים לאפשר לזוג לנצל את המרחב הקטן.

כל זוג שרוצה לבחור מבנה קל יוכל לשקול איזה גודל של מבנה לקחת, מה השטח הרצוי וכמה חדרים יהיו בחלוקת המבנה הפנימית. המבנים הקלים שמספקת החברה מגיעים במספר וריאציות כאשר ניתן לערוך שינויים ולבצע התאמה לצרכי הזוג, בהתאם להגבלות הבנייה.

יתרונות מבנה ירוק למכירה עבור זוגות צעירים

משפחות צעירות רוצות בניה קלה

חבילת עד מפתח: חבילה שמציעה חברת א.ב.ד מבנים אשר אידיאלית לזוגות צעירים. מדובר באפשרות לרכוש מבנים קלים למכירה ולהנות מבנייה מהירה עד לקבלת מפתח. כל מה שצריך שיהיה בתוך הבית נכנס למחיר הסופי ונבנה על ידי החברה במסגרת התהליך והזוג מקבל לידיו מפתחות לבית מוכן לכניסה. החברה עושה עבור בני הזוג את כל מה שצריך במהלך התהליך, מטיפול בבירוקרטיה מול הרשויות המקומיות וועדות הבניה ועד לפיתוח השטח, בניית פרגולה ועוד.

בית אקולוגי וירוק יותר: הבנייה הקלה היא בנייה ידידותית יותר לסביבה, היא אינה יוצרת אשפת בניין מיותרת, היא נעשית במהירות ותוך מזעור הנזקים לסביבה והיא עושה שימוש בחומרי בניין ידידותיים לסביבה. זוהי הזדמנות עבור זוגות צעירים להנות מבית קרקע איכותי במקום טוב ובמקביל לשמור על הסביבה.

פתרון דיור מהיר: אחד היתרונות הבולטים של מבנים קלים הוא האפשרות להנות מבית בנוי אחרי תהליך של 6-8 חודשים.

לחצו כאן להצצה בגלריית פרויקטים בניה קלה

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים

חברת א.ב.ד מבנים – בנייה קלה לזוגות צעירים במינימום מאמץ

זוגות צעירים בישראל כיום מתמודדים עם לא מעט דילמות ובעיות כשהם רוצים לרכוש לעצמם בית ראשון. המחירים הגבוהים, הבירוקרטיה בדרך והקושי לעמוד בתשלומי המשכנתא יכולים להפוך את החיים המשותפים לקשים במיוחד בשנים הראשונות לנישואין.

חברת א.ב.ד מבנים מסייעת לזוגות צעירים להנות מבתים איכותיים, מעוצבים ומתאימים למשפחה צעירה בעלות נמוכה ובזמן ביצוע מהיר. החברה מלווה את הזוג בכל התהליך ומבצעת עבורו את כל שלבי הבנייה והפיתוח מסביב.

 למידע נוסף צרו קשר עם א.ב.ד מבנים קלים בטלפון: 03-9097093, לצפייה בפרויקטים שלנו היכנסו