עלות בניה מהירה של מבנים יבילים

יוקר הדירות והבתים הפרטיים, הוביל להתפתחותה של צורת בנייה מהירה שונה – הבנייה הקלה. הבנייה הקלה מתבססת על חומרים שונים, כגון : בטון, פלדה, לוחות פייבר צמנט וגבס. ישנם יתרונות רבים לבניה הקלה, מבנה יביל זול בהרבה מהבנייה הרגילה, וליתר דיוק היא חוסכת כ- 50% מהעלויות.

כמו כן, משך זמן הבנייה היו קצר ביותר – בעלי הבית הבונים את ביתם בשיטת בניה מהירה יכולים להיכנס אל ביתם החדש תוך שלושה חודשים לכל היותר ובמידה והם מעוניינים לבצע שינויים, ניתן לבצע את המלאכה בקלות ובעלות נמוכה, כך שאין חריגות בתקציב, זאת בניגוד לבנייה הרגילה, בה עלולים הלקוחות לשלם מחירים גבוהים מהמתוכנן. עלות מבנים יבילים מאפשרת לאנשים רבים ליהנות מרמת חיים גבוהה מבלי לשלם סכומים גבוהים, כיום, מדובר על יתרון משמעותי.

בונים בזול עם בניה קלה

לשלם מעט ולקבל הרבה – יתרונות רבים לבניה מהירה של מבנים יבילים

למרות שמחיר מבנים יבילים הינו נמוך באופן משמעותי ממחיר המבנים הרגילים ושיטת הבניה מהירה בהרבה מהבניה המסורתית, מושקעת מחשבה ואנרגיה רבה בבניית מבנים יבילים. הבנייה הקלה מתוכננת על ידי אדריכלים מקצועיים ומותאמת לצרכים של הלקוח, רמת הבנייה מדויקת ומתבצעת באמצעות טכנולוגיה חדישה, הבנייה המהירה כוללת בידוד טרמי ואקוסטי, הבידוד מסייע לבני הבית לחסוך בחשמל בחורף ובקיץ, כך שעלות החשמל תהיה נמוכה בהרבה מאשר עלות החשמל במבנה רגיל, ונוסף על כך, הבנייה הקלה שומרת על איכות הסביבה.

חברת א.ב.ד המנוסה קיימת משנת 2001, מעסיקה עובדים מיומנים, אדריכלים ומהנדסים אשר מלווים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו כאשר כל ההחלטות מרוכזות על ידי גוף אחד. בצורה זו, ניתן להקל על הלקוח, לחסוך לו זמן יקר ולשמור על תקציב הבנייה. עבודות החברה עומדות בתקני בנייה מחמירים וברשות החברה תעודת רישיון קבלן.

יש אלטרנטיבה טובה ואפשר לחיות אחרת – מבנים יבילים

אנשים שרוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה ולשלם מחירים נמוכים מבלי לחרוג מהתקציב אשר עומד לרשותם, מעוניינים לרכוש בית שעונה על הצרכים שלהם באופן מדויק ולהיכנס אליו במהירות, עשויים למצוא מבנים יבילים כמתאימים ביותר. כמו כן, יוכלו אותם אנשים לשמור על הסביבה, ליהנות ממבנה חזק ועמיד מפני רעידות אדמה, מזג אוויר קיצוני ועוד.

חברת א.ב.ד מקפידה על רמת בנייה גבוהה ואיכותית. בצורה זו יהיה ניתן לחיות בבית המתאים ביותר, להעלות את רמת החיים ואיכות החיים ולשלם מחירים נמוכים.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093  

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים