מפתח ב-4 חודשים

מה הוא אויבו של הטוב? הטוב מאוד. הקרב בין השניים מוכרע מראש. הבנייה המתקדמת מנצחת ללא עוררין את הבנייה הרגילה, טובה ככל שהיא. חברת א.ב.ד. מבנים ניידים מציעה לכם בנייה קלה ומהירה, שנעשה בה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית,המהווה ערובה לבנייה איכותית ובטיחותית.

בנייה מתקדמת – עד 4 חודשים והמפתח בידך

בבנייה זו באים לידי ביטוי יתרונות רבים: היא חסכונית, ידידותית לסביבה מתבצעת על פי תקני הבנייה המחייבים המחמירים ביותר, לרבות תקני אש וחומרים ועמידות בפני רעידת אדמה.

בנייה מתקדמת היא בנייה שבה שלדת פלדה מונחת על יציקת בטון ומחופה בלוחות פייבר צמנט. הבנייה הקלה מתאפיינת ומצטיינת בבידוד אקוסטי ותרמי מעולים. חומרים איכותיים ובטיחותיים ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה מהווים ערובה לבניית בית שעונה על כל הצרכים, הדרישות והציפיות של הלקוחות.

הבנייה החסכונית (עד כ- 50% מסך כל עלויות הבנייה), עמידה במסגרת התקציב ללא חריגה, התאמה מרבית לצרכי הלקוח, החל משלב התכנון האדריכלי וכלה במסירת המפתח לאחר חודשים אחדים בלבד, אפשרות להוסיף או לגרוע מרכיבים בתוך זמן קצר.

כניסה מהירה בבניה קלה

עד ארבעה חודשים לכל היותר תקבלו בית גמור. כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת א.ב.ד מבנים ניידים אתם קונים לא רק דירה אלא גם ביטחון ושקט נפשי; אתם מבצעים עסקת חבילה, אשר במסגרתה אתם בוחרים את גודל הבית המתאים לכם, נהנים משירות אדריכלי ללא תוספת תשלום וכחלק מעלות הבית. דבר נוסף הניתן לביצוע הוא תכנון אדריכלי בהתאם לתקציב הלקוח

עיניכם הרואות והקוראות עדות – בנייה קלה היא בנייה מתקדמת מכל הבחינות: טכנית, טכנולוגית, אקולוגית, כספית ועוד. בשיטה זו החברה בונה , בנוסף לבתים פרטיים, גם גני ילדים, משרדים, ממ"דים, תוספות למבנים קיימים ועוד. חברות ובהן מהחברות הגדולות במשק כגון: טבע, מקורות, קוקה קולה, שיכון ובינוי ועוד נהנות ממבנים שבנינו עבורן.

אתם מוזמנים להצטרף אל מאגר לקוחותינו המרוצים, ההולך וגדל בהתמדה, ולראות דגמים שונים של בתים בהדמיה ממוחשבת תלת ממדית ולאחר מכן ליצור עמנו קשר טלפוני (03-9097093) או באמצעות הטופס המקוון ולהתחיל להגשים את חלום חייכם על אודות בית פרטי. במשך כל התהליך ילוו אתכם אדריכל ומהנדס בנייה.

במסגרת פרוייקט "חבילות עד מפתח" מוצעות לכם בתים בשלושה גדלים שונים מ- 95 מ"ר עד 160 מ"ר. כל אחד מהבתים מוצע עם מפרט טכני עשיר. זה המקום וזה הזמן לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מסודרת.

נשמח להפוך אתכם ללקוחות מרוצים שייהנו, כמו רבים במדינה, מבתים טובים, איכותיים ובטיחותיים, הנותנים להם מענה מושלם לצרכיהם ולציפיותיהם.

בשורה התחתונה: עד ארבעה חודשים לכל היותר תקבלו את המפתח לדירה הבנויה בשיטת בנייה קלה מתועשת, המתבצעת בשלמותה במפעל, ללא הרעש והלכלוך הכרוכים בבניית בית באתר בנייתו. עם השלמת הבנייה, יוצב הבית במקום שייעדתם לו ואתם תקבלו את המפתח ותברכו ותתברכו בברכת הבית. תתחדשו!

עוד בנושא: מה הופך את הבנייה ההקלה למהירה?

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים