תוספות בנייה במושבים

א.ב.ד מבנים ניידים בע"מ היא חברה העוסקת זה 13 שנה (נכון ל- 2014) בבנייה קלה בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית. החברה מספקת מבנים למגורים ולעסקים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.

ביקוש גובר של מגורים במושבים במרכז ובדרום הארץ הופך את החברה למבוקשת ולנדרשת כספקית של פתרונות דיור איכותיים, אפקטיביים ובמחירים תחרותיים ואטרקטיביים. כאשר הביקוש וההיצע נפגשים ולוחצים ידיים, התוצאה היא – עסקה אולטימטיבית.

בנייה זולה ברמה גבוהה

יתרונותיה המובהקים של הבנייה הקלה הופכים אותה לאטרקטיבית, מבוקשת ומועדפת על רבים: עמידות הבית בעומסי קרקע שונים, לרבות רעידות אדמה ונזקים פוטנציאליים של מזג אוויר קיצוני, בידוד תרמי ואקוסטי מצוין המאפשר חיסכון ניכר בהוצאות החשמל. בנוסף, ניתן להוסיף למבנה בכל שלב חלקים נוספים או להרחיבו כך שאם תמיד חלמתם על מטבח מושלם, אתם בהחלט יכולים להתקשר לחברות עיצוב מטבחים ולהזמין את המטבח שרציתם!

א.ב.ד עובדת עם כל האישורים הנדרשים

חשוב לציין כי חברת א.ב.ד מבנים ניידים פועלת בכפוף לרישיון ולאישורים, תוך עמידה בכל תקני הבניה, האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים. היא מתאימה פתרון ייעודי לכל לקוח, לאחר שהיא מסייעת להגדיר צרכים ושימושים. הבנייה הקלה מקצרת באופן משמעותי את משך הבנייה, חוסכת חיסכון ניכר בעלויותיה ומאפשרת ללקוח לעמוד בדיוק במסגרת התקציבית שייעד וייחד לבית שנבנה בבניה קלה.

תוספות בניה בניה ירוקה

בניה מתקדמת של מבנים  ניתנים להעמדה על כל קרקע, כאשר עבודת היישור וההכנה היא מזערית. לא נדרשת קונסטרוקציית בניה מורכבת, מאחר שהמבנה כולו מורכב במתחם החברה ומובא על השטח כאשר הוא מוגמר.

במושבים רבים ניתן לראות כיום משפחות מתגוררות במבנים אשר נבנו בשיטה זו. יתרון חשוב נוסף של מבנים אלה הוא שניתן לבצע בהם שינויים ותוספות בתוך זמן קצר ובעלויות נמוכות. למידע נוסף אודות בנייה קלה במושבים ובקיבוצים היכנסו

גם אלה הבוחרים במבנה קל כברירת מחדל למגורים עשויים להיווכח, להפתעתם, כי היתרונות הרבים הגלומים בו עשויים להפוך אותו מברירת מחדל לאפשרות מועדפת, לבחירה טבעית. יש אפשרות לעצב ולרהט אותו כרצונכם ולהפוך את המבנה לבית חם מכל הבחינות.

ניתן ליצור קשר עם החברה על מנת לקבל מידע, ייעוץ והצעת מחיר מפורטת. כמו כן ייהנו הדיירים הפוטנציאליים מהתנהלות מול גורם אחד המרכז את כל השלבים ואת כל התהליכים, פוטר אותם מלהתרוצץ, לשאת ולתת מול קבלנים, קבלני משנה וספקים שונים ומייתר את הצורך להתנהל מול גורמים רבים במקביל.

 

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים