מבנים ניידים בטוחים, אטומים ואיכותיים

הקלות היחסית להגיע לבית, מעבר לשיטות המסורתיות של הבנייה הקבועה הרווחת, ידועה מזה מאות שנים בחול ומזה כמה עשורים גם בארץ. אחוזי החיסכון בעת הבחירה בשיטת הבנייה הזו עשויה לתרום לרבים המתקשים להשיג דיור פתרון ממשי וחסכוני באחוז ניכר ומשמעותי על פני השיטות הרווחות.

אבל מדוע, אם כך, אנחנו בוחרים להתעלם מעולם האפשרויות וההזדמנויות אשר מוצג בפנינו ומעדיפים להיצמד לשיטה הישנה של בית/דירה במבנה "קבוע"? בעבר, מבנים ניידים נודעו כמבנים בעלי איכות בנייה ברמה נמוכה ביותר, יכולת בידוד כמעט בלתי קיימת וחשש בפני נזקי וסכנות טבע- הם בין הפרמטרים המרכזיים הגורמים לרבים להמשיך ולרדוף אחר הבית הידוע, ה"קבוע" וה"בטוח".

עם זאת, על אף החשש טכנולוגיית הבנייה התפתחה בכמה דרגות וניתן למצוא מבנים בעלי רמת תקן גבוהות במיוחד לבטיחות מבנים בפני נזקי טבע ואפשרויות בידוד גבוהות במיוחד המבוצעות באמצעות איטום איכותי ומקצועי, שיטה עליה נדבר בהמשך- משמעות ההתפתחות הטכנולוגית בתחום הבנייה והתכנון במישור המבנים הניידים: אפשרויות מציאותיות לבנות בית ולהכות שורש, ליהנות מבית פרטי במחיר חסכוני ומציאותי.

בניה קלה מפנקת ואיכותית

מי מפחד מניידות…?

בטח ובטח שלא אנחנו… השיטה שעשתה כנפיים, שיטת הבנייה הקלה, רווחת במיוחד במדינות רבות בארה"ב ואפילו באירופה, אז למה שאנחנו נישאר מאחור. השיטה הזו נסמכת ע"י בניה על בסיס בטון ושכבות רבות של חומרי בנייה כמו לוחות פייבר ובידוד תרמי המבוצע על איטום מקצועי בשילוב גבס פנימי בלבד. חשוב מאוד לשים לב ולהבין שהגבס הוא רק חלק משכבות הבנייה והגנה של קירות המבנה ולא כלול בתוך השכבות הראשוניות של הבניה ומהווה רק חלק קטן ביותר משכבות החיפוי הרבות בשלבי החיפוי- כל אלה, כדי להעניק עמידות בפני תנאי מזג האוויר ושימור טמפרטורת הבית.

אלמנט החיסכון – הכלה שכולנו חיכינו לה…

החיסכון בעת הבנייה הקלה, באה לידי ביטוי בשיטת הבנייה ייחודית, תהליכי הבנייה היעילים. הביורוקרטיה בעת רכישת מבנה נייד אינו דומה כלל לתהליך רכישה של בית במבנה קבוע וזאת מאחר שהמבנה הקבוע גורר אחריו פרויקט סבוך יותר, חומרים יקרים יותר לדייר/למשקיע, התנהלות מול גורמים חיצוניים רבים, המשפיעים על כמויות הנפשות הפועלות שיש לשלם להן…

פרויקט זה, הוא פרויקט המתבצע לאחר כל אישורי הבנייה ואינו בא כחלק מהתהליך ועל כן, יתבצע באופן מהיר יותר באופן משמעותי מכל פרויקט בנייה אחר ובעקבות כך זוכה גם לעידוד ותמיכה גבוהה במיוחד של הבנקים והמוסדות הכלכליים השונים כאשר מדברים על הלוואות.

אז כמה עולה בניה קלה למ"ר? כל הפרטים בכתבה הבאה

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים