בניה קלה בעידן של משבר כלכלי

מבנה נייד הוא פתרון מהיר ואיכותי, הן למגורים והן לבתי עסק (כולל גני ילדים) ולמפעלים, כך שאין פלא כי טכנולוגיית הבנייה הקלה זוכה לפופולאריות הולכת וגוברת, ובמקביל משתכללת כל העת. אין ספק כי יש לבצע הליך מיתוג ושיווק של הבניה מהסוג הזה עד שתגיע לשלב בו כל בית שני בישראל נבנה בדרך זו אך בנתיים נהנים מאות זוגות חדשים מדי שנה מהפתרון המבריק והחסכוני הזה למגורי איכות.

מה הופך את השיטת הבניה הקלה למוצלחת כל כך?

למבנה נייד המוקם באמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות מספר יתרונות משמעותיים והם:

מהירות – טווח הזמן בין יום הזמנת המבנה לבין ההתרווחות בסלון או הישיבה במשרד הנוח קצר במיוחד, וברוב המקרים נמשך מספר חודשים בלבד. זאת לעומת השנים שחולפות להן בסך כאשר מדובר בתהליך בנייה רגיל.

עלות – חיסכון של עד כ- 50% ביחס לבנייה רגילה. אם תוסיפו את עלות השכירות של דירה זמנית עד להשלמת בית הבלוקים שלכם ואם תשכללו את הוצאות החריגה המתרחשות בכל פרוייקט בנייה הרי שמדובר אף בחסכון גדול יותר.

התאמה מושלמת – בזכות העלויות הנמוכות וקלות הבנייה, ניתן ליצור מבנה נייד שמתאים בדיוק לצרכים של הלקוח. כאשר התכנון כולו נעשה על ידי אדריכל המומחה לביצוע תוכניות בתים בבניה קלה.

ידידותיות לסביבה – בניית המבנה מתרחשת בתחומי המפעל ולא בשטח עליו הוא ימוקם, ובכך נמנע זיהום הסביבה. כמו כן נבנה הבית בהתאם לחוקים ירוקים ומשלב בתוכו חסכון בחשמל ומים (פתרונות ניקוז, חשמל סולרי ועוד).

בידוד מרביטכנולוגיית הבנייה הקלה מבטיחה הן בידוד אקוסטי והן בידוד תרמי, כך שמי שנמצא במבנה נהנה משקט, מטמפרטורה נעימה ומחשבון חשמל נמוך. בנוסף, חשוב להדגיש כי מבנים ניידים המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות מתאפיינים גם ברמת עמידות גבוהה, ובפרט לנוכח סכנת רעידות האדמה המאיימת על המדינה.

בניה קלה משבר כלכלי

מה חשוב לבדוק?

על מנת שההנאה ממבנה נייד תהיה מקסימלית, וכל יתרונות שיטת הבנייה הקלה יבואו לידי ביטוי, חשוב לוודא כי החברה ממנה אתם רוכשים את המבנה הינה בעלת רישיון מתאים ושהמבנה עצמו מבוסס על יציקת בטון מזוין ועל שלדת פלדה העומדים בתקנים העדכניים (כולל תקן חומרים ותקן אש). נתונים אלו ישמשו בסיס איתן עבור הבית החדש שלכם לאורך עשרות שנים קדימה.

מומלץ לפנות לחברה המעניקה בנוסף לליו וי ההנדסי הצמוד גם ייעוץ אדריכלי, שמבטיח תשומת לב מלאה גם לפרטים הקטנים וניצול מרבי של שטח המבנה. יחד עם זאת, מומלץ גם לפנות לחברה המספקת שירות ייעוץ משכנתאות ולקחת הלוואה בתנאים נוחים ומתאימים לתהליך הבנייה הקלה.

מרכיב נוסף הוא המחיר: בשיטת הבניה הקלה ניתן לדעת מראש מהי עלות המבנה ולמנוע חריגות והפתעות יקרות. חברה מקצועית ומנוסה תבטיח גם לכם פתרון איכותי ומהיר המותאם במדויק להעדפותיכם ולמסגרת התקציב שלכם. ופרט חשוב אחרון, שירות. בחרו בחברה שהמוניטין שלה מבוסס על שירות אמין, זמין ואיכותי.

מחפשים שידרוג לבית בתקציב נמוך? לחצו כאן

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093

בינתיים אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים בלחיצה כאן

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים