בנייה טרומית

בעולם הבניה בשונה מהכביש מהירות אינה אסון אלא תועלת של ממש המביאה לחסכון ניכר עבור הלקוח, בהוצאות הבנייה ובמקום מגורים חלופי. נפרט ונציין כי שיטות הבניה המקובלות והמסורתיות מביאות את בעלי הנכס להתמקם בבית חלופי בשכירות יקרה לאורך חודשים ארוכים עד שנה ויותר ולהשקעה אדירה בפיתוח תשתיות תואמות לצורכי מבנה קבוע (יציקות בטון, חפירות והקמת עמודים תומכים על פי תקני הבנייה הישראלים ועוד).

שיטות מתקדמות של בניה טרומית

בעזרת בניה מתקדמת ומהירה ניתן לבנות בית גדול ומרשים, לבצע פיתוח תשתיות תואמות ולמסור מפתח ללקוח תוך שלושה חודשים בלבד. לא זו בלבד שמדובר בחסכון כספי, הרי שמתאפשרת לה גם נוחות מקסימלית בטיפול בתהליך הבנייה המייגע.

שיטות בניה מתקדמות בניה טרומית

בנייה טרומית – תהליך הרכבת המבנה

הדמיון נעוץ בתהליך הבניה עצמו הממקם את המהירות והאיכות של התוצר הסופי בראש סדר העדיפויות של הלקוח ושלנו כחברת בנייה. השוני הוא בתהליך ההרכבה של המבנה. בהליך בניה טרומית, בשונה מהבניה הקלה המסורתית, יוצקים ריצפת בטון בשטח הלקוח ומביאים באמצעות מנוף אל אתר הבנייה עצמו חלק אחר חלק של מבנה הבית, את הקירות החיצוניים, לאחר מכן את הפנימיים ובסופו של דבר את הגג וכן הלאה.

כל חלק מורכב למקומו ממש כמו במשחק הרכבה. הבנאים במקום מחברים אותם זה לזה, מבצעים בידוק ובקרת בידוד, אוטמים את הפתחים השונים ומעבירים את התשתיות למקומם (צינורות מים, ביוב, כבלים של חשמל, הנמכות תקרה למיזוק או קירור וכו').

בשורה התחתונה הלקוח חוסך בכחמישים אחוז מעלויות הבנייה הרגילה באמצעות בניה טרומית, זוכה בבית מרשים ויוקרתי ובעיצוב התואם את צרכיו האישיים.

לייעוץ אודות חבילות בנייה קלה משתלמות ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9097093 

לחצו כאן להצצה בגלריית פרויקטים בניה חדשה

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים

לפרטים נוספים מא.ב.ד מבנים ניידים השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שלבי הבניה –

הבניה המהירה זכתה להדים רבים בישראל, היו שראו בה שיטה שאינה מתאימה לרוח הלקוח הישראלי והסתייגו ממנה, אך כפי שמצביעים מאות הפרוייקטים החדשים הצצים מדי שנה, היו לשיטת בניה מהירה והנפוצה בעולם גם לא מעט מעריצים ומתעניינים נלהבים.

השיטה עצמה מתבססת על עקרונות חשובים: מהירות, איכות, חיסכון באנרגיה, בטיחות וחיסכון כספי. המהירות מושגת בעזרת בניה שונה בתכלית מזו המוכרת לנו בישראל. בשיטה המסורתית בה יוצקים את היסודות והשלד באתר הבנייה, מניחים בלוקים זה לצד זה וכך בהתאם ממשיכים עד לריצוף יציקת תקרות הבית, טיוח, צביעה והתאמת תשתיות במקום זמני ייבוש הבטון וכו…

בשיטה הקלה בבניה מתקדמת יוצקים בסיסי בטון בשטח הלקוח, מניחים יסודות למבנה המיוצר במפעל ולתשתיות כמו מים, חשמל, ביוב, תקשורת וכו' ואת כל יתר העבודה מבצעים בשטח המפעל עצמו, כך שנחסכים מהלקוח רעש הבנייה וכל שאר המשאבים הכרוכים בבניה בשטח הלקוח.

ריצפת המבנה יצוקה בתוך תבנית פלדה והקירות למשל בנויות מקונסטרוקציית פלדה מגולוונת עם חיפוי חיצוני של לוחות בטון בשיטת הפייבר צמנט בעלי בידוד טרמי אקוסטי ברמה גבוהה העולה על בנייה קונבנציונלית ובחיפוי פנימי של לוחות גבס חסין אש .

לאחר השלמת הבנייה בשטח המפעל מועבר הבית באמצעות משאית אל שטח הלקוח, שם ממתין לה מנוף גדול וממקם את הבית על בסיסי הבטון ע"י צוות עובדים מקצועי ומיומן .

איכות בלתי מתפשרת היא חלק מתהליך הבניה המהירה, כל חלקי הפנים והחוץ של מבנה הבית עומדים בכל הסטנדרטים של מכון התקנים הישראלי, החומרים הם חומרי גלם איכותיים וירוקים.

היוצרים בידוד איכותי, מונעים רעשים ומשמשים את דיירי הבית באחריות לאורך שנים. גם בתחום הבטיחות לא נרשמות פשרות וכל הבתים עמידים על פי התקן מפני רעידות אדמה ונזקי טבע אחרים בהתאם. בניה מהירה נחשבת ידידותית לסביבה וירוקה, התאמות שונות לחיזוק הקשר עם הסביבה (כמו בחירת כיווני הרוח והשמש לחסכון בחשמל עתידי למשל) מתבצעות מול גורמי התכנון, המהנדס, האדריכל והמעצבים טרם תחילת הבניה.

קראו עוד על יתרונות הבנייה הקלה בכתבה הבאה 

א.ב.ד, מהירות ואיכות

אנו ב א.ב.ד מבנים ניידים מתמחים בבניה מהירה ובבניה מתקדמת הנותנת פיתרונות גם ללקוחות המחפשים בניה טרומית בהעתקת מבנים ובבניית מבנים ניידים בבניה קלה לכל מטרה. המוטו שלנו הוא איכות, בטיחות ומהירות ומחיר אטרקטיבי . אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף מול אחד מנציגי השירות המקצועיים שלנו,

לפרטים נוספים חייגו אל א.ב.ד מבנים ניידים במספר: 03-9097093 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.