אז מה מחיר בית בשיטת הבנייה הקלה?

מתכננים לבנות בית פרטי? מעוניינים בתוספת בנייה? או בנייה על הגג? אנו בא.ב.ד ריכזנו עבורכם את המידע המקיף והמקצועי ביותר בנושא הבנייה הקלה: אפשרויות שיטות ומחירים.

בית החלומות שלכם יכול להגיע באחת משתי הגרסאות:
– האחת, שתרוקנו את חשבון הבנק ועל הדרך תצמצמו כל תכנית לחסכון למשפחה העתידית.
– והשנייה, זו שעוזרת לכם לחשוב גם על עתיד המשפחה שצריכה לגור בתוכו.

עלות הבנייה הקלה 

בנייה קלה, היא סגנון בנייה שמתבסס על חומרים שונים כגון פלדה, גבס, וכדומה. מדובר בסגנון בנייה מהיר שבו מיוצרים במפעל מבנים איכותיים שעמידים לאורך זמן (במידה ושאלתם).

בשנים האחרונות, הבנייה הקלה הולכת ותופסת תאוצה בארץ  לאו דווקא בגלל המחיר המוזל אלא בעקבות ההבנה שבתים הנבנים בפס ייצור במפעל, הם עמידים וחזקים יותר. כן שמעתם נכון- שלד פלדה חזק יותר מכל בלוק ומאפשר תכנון אדריכלי הכולל מפתחים גדולים במיוחד ללא צורך בעמודים תומכים! כבר הצלחתם ולחסוך בקונסטרוקציות, ולקבל תכנית אדריכלית לפי רצונכם.

חיסכון בעלויות מבנים יבילים

בואו נדבר על מחיר למ"ר

למרות שהעלות הסופית  של בניה בשיטת מתקדמת בפס ייצור, זולה מבניה בשטח בשיטה של בלוקים, דווקא חומרי הגלם שמשתמשים בהם בשיטת הבניה המתקדמת הם יקרים יותר- בסיס הבית משלדת פלדה הוא חומר יקר והקירות המבודדים בסופו של דבר יקרים  יותר מקיר בלוק בשל דופן כפול ובידוד תרמי שהוכח כמבודד יותר מבידוד בלוקים.

כמה עולה?

בשיטת הבניה המתקדמת, עלות מ”ר אינה שונה מהותית מעלות מ"ר של בניה קונבנציונלית. מה שלא תראו בבניה מתקדמת/ קלה, הוא בלתמים, ועיכובים היוצרים מחירים מנופחים, ועלויות נסתרות. בשיטת הבניה המתקדמת של א.ב.ד המחיר נעול, ידוע וסגור מראש כך שאין צורך לשריין תקציב בלתמים שהם מנת חלקה של הבניה המסורתית בבלוקים.


איפה עוד מסתתר הכסף?

בבלת"מים!

בניה בשיטה הישנה של בלוקים, היא בנית שטח שלא פעם יוצרת אילוצי שטח, דחיות ועיכובים העולים זמן וזמן שווה כסף בבניית בית- עיכובים יוצרים לא פעם מראה שכיח של מבנים נטושים הנמצאים בתהליך בנייה תקוע הגורר זמן וכסף כאשר התחלתם לשלם את המשכנתא או נאלצתם להאריך את משך השכירות כתוצאה מהעיכוב.

בשיטת הבניה המתקדמת לעומת זאת, הבית נבנה בפס ייצור במפעל בתנאים סטריליים ללא הפרעות שטח ,מה שמאפשר עמידה בזמנים בלי תקציב בלתמ"ים ועם קיצור משמעותי של משך בניית הבית.

איך לבנות בית בתקציב נכון וידוע מראש?

נתחיל מההתחלה, משלב התכנון – מדובר בסגנון בנייה שבו מחירים ידועים מראש ובמידה ואין שינויים משמעותיים במהלך התכנון – הדבר מאפשר שלא יהיו חריגות מהתקציב. הכל מתכונן בצורה נכונה עד לפרטי פרטים, אבל בו זמנית, סגנון הבנייה גמיש מאוד לשינויים ומונע את החריגות המיותרות מהתקציב שבחרנו לנו.

רוצים לשמוע עוד פרטים? הירשמו ותהנו ממבצעים חסרי תקדים ותיאום פגשית יעוץ חינם ללא התחייבות!

לחצו כאן להצצה בגלריית פרויקטים בניה חדשה

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים

לחשוב על העתיד – שלכם ושל ילדכם

היתרונות של הבנייה הקלה לא מסתיימים אך ורק בעלות (למרות שזהו ללא ספק אחד היתרונות המרכזיים ביותר) – בבנייה קלה אתם מקבלים מבנה שמבודד באופן טרמי לחום וקור, מונע כניסת רעשים לבית, עמיד גם מול רעידות אדמה ובנוסף, מדובר בשיטת בנייה ירוקה, שמצמצמת את הפגיעה בסביבה וגם מבטיחה בנייה מהירה במחצית ממשך הזמן בבנייה רגילה.

שיטת הבנייה הקלה, על כל יתרונותיה, היא שיטה שמאפשרת לכם לחשוב על העתיד. העלות שלה מאפשרת לכם לשים כסף בצד עבור העתיד של המשפחה שלכם, שתגדל בבית החדש שנבנה והותאם עבורכם באופן אישי.

אז תנו לנו, בא.ב.ד הבית של הבניה הקלה, חברה בעלת ניסיון רב שלא מתפשרת על הרמה הגבוהה ביותר, לבנות עבורכם את בית החלומות שבו תגדלו את המשפחה הזו. תנו לנו לעזור לכם לחסוך עלויות חשובות ועל הדרך גם לתרום לסביבה.

 לפרטים ומידע צרו קשר דרך האתר והתכוננו לבית החלומות שלכם