יתרונות של משרד בנוי בשיטת בניה קלה עבור עצמאיים שגרים בבית פרטי

שימו לב – קיים הבדל מהותי בין הביטוי "בניה קלה" ל"בניה מתקדמת". "בניה קלה", לרוב יתייחס לבניה של תוספות בניה, סגירת גג או מרפסת ואילו "בניה מתקדמת" מתייחס לבניה בקדמת הטכנולוגיה, של בתים המיוצרים מן השלד ועד לגמר. אנחנו בא.ב.ד מבצעים בניה מתקדמת.

אם הגעתם למסקנה שלהחזיק משרד בבית ולעבוד כעצמאי זה חלום של הרבה מאוד אנשים וגם לכם זה מתאים, מצוין. אם יש לכם ספק, אולי אם שואלים האם זה חלום שנועד להתגשם רק לאנשים מיוחדים או יחידי סגולה. האמת היא שלא. יש עצמאים כמוכם שכבר עושים או עומדים לעשות את המהפך הזה בחיים ועומדים לפתוח משרד בבית הפרטי. ביחד עם המגמה הזאת חייבים להזכיר את המגמה העדכנית של בנייה קלה. מסתבר שזו שיטה שמאוד מתאימה לבניית בתים פרטיים בכלל ובתים פרטיים המשולבים עם משרד. אם אתם רוצים להוסיף משרד בבית הפרטי או לבנות בית עם משרד בשיטה חדשנית, הכירו את היתרונות של הבחירה בבניה הקלה.

בניה מפוקחת ומושלמת במפרט רצוי

בנייה קלה זו בניה שרובה הגדול מתבצע במפעל בצורה נקייה. לאחר הכנת התוכניות ברמת פירוט מושלמת, הכל נעשה בצורה מדויקת ומבוקרת. במפעל ניתן ליישם את כל מרכיבי המשרד או הבית, לקראת ההרכבה לאחר מכן, במגרש. ניתן לתכנן ולבנות את המבנה או החדרים שרוצים, אפילו עם הכנה לכל התוספות והתשתיות כלל הכל. למשל, הכנה להתקנת מערכת סולארית ביתית, הכנה לכל תשתיות המים, ביוב וכן הלאה. הכל נעשה בצורה דייקנית כפי שרק ייצור במפעל מתקדם יכולה להשיג.

הקמה בדרך הכי מהירה

לעבוד כעצמאים מהבית זה מאוד חסכוני, מאוד נוח ומאוד יעיל. בלי שכירות, בלי נסיעות למשרד, בלי בזבוז זמן. אבל כאשר מדברים על חיסכון בזמן, הרי שזהו יתרון נוסף וחשוב גם בכך שבונים משרד בשיטת הבניה הקלה. את המשרד עצמו או אפילו את כל הבית שבונים בשיטה הזאת מבצעים ומסיימים בפרק זמן קצר באופן דרמטי לעומת כל שיטת בניה מקובלת אחרת. לשם השוואה, בניה בבלוקים לוקחת פרק זמן כפול לעומת בניה קלה.

יציבות המבוססת על שלד פלדה חזק

בניה קלה עשויה לעורר את הרושם שמדובר במבנה קל משקל, אולי לא כל כך עמיד, אולי לא כל כך חזק. אבל חשוב להבהיר שכאשר בונים בית בבניה קלה, עם משרד צמוד, מדובר על בניה תקנית, לפי התקנים הכי חדישים והכי מחמירים. במהלך הבניה של חלקי המבנה או המשרד במפעל, נעשה שימוש במכונות חיתוך מתקדמות שחותכות את שלד הפלדה לקראת הרכבה בשטח. החיתוך נעשה על פי תכנון אדריכלי מדוקדק וכך שיציבות המבנה כולו תהיה משביעת רצון.

לבנות משרד בבית עם בניה קלה

בניה חסכונית – מכל כיוון שמסתכלים על זה

עכשיו נרצה לדבר על חיסכון בכסף, מכמה זוויות שונות. ברור לנו שעצמאים שמנהלים עסק יודעים עד כמה חשוב להיות מחושבים מבחינה כספית. עסק שפועל על פי חתכי הכנסות והוצאות, שיודע לעמוד במגבלות תקציב ולעבוד מול הצעות מחיר שונות ולשווק נכון, נעשה רווחי ויעיל. ובדיוק זו הנקודה הבאה שמהווה יתרון במשרד שבנוי בבניה קלה, עבור עצמאי שעובד מהבית.

בניה קלה נעשית בצורה יותר מהירה אך גם יותר חסכונית וירוקה. בבניה הזאת ניתן לעשות שימוש בשיטות שונות, כגון בניה על כלונסאות בהתאם לאופי הקרקע, כדי להשיג עמידות, יציבות, הגנה בפני מים ואיטום ברמה גבוהה. המבנה מצריך פחות תחזוקה ולכן צריך להשקיע הרבה פחות כסף לאורך זמן, ביחס למבנה שהוקם בשיטה רגילה. וכמובן, גם הבניה עצמה נעשית בעלות יותר נמוכה מכפי שמקובל. בבניה שנעשית ברובה במפעל, על פי תוכנית ודגשים ברורים, אפשר למנוע ליקויי בניה וצריך הרבה פחות כוח אדם לביצוע הבניה. תוצאות טובות, עם חיסכון כספי ניכר.