בניה מתקדמת זה א.ב.ד

בנייה וייצור בתים פרטיים על שלד פלדה LGS

בניה ירוקה זה א.ב.ד

בנייה וייצור בתים פרטיים על שלד פלדה LGS

בניה ירוקה הכירו את הטכנולוגיה המתקדמת של א.ב.ד

א.ב.ד חברת בניה ירוקה מובילה
סטנדרט ואיכות ללא פשרות

הידעתם? התקן הישראלי ת"י 5281 לבניה ירוקה יהפוך לתקן שהינו מחוייב על פי חוק התכנון והבניה, החל ממרץ 2022.

א.ב. ד גאה להוביל את עולם הבניה הירוקה, עם שורה של פרמטרים אשר הופכים את הבתים המתקדמים שלנו לירוקים, ידידותיים לסביבה ואקולוגים.

אנרגיה

עם חתכי הקיר המובילים והמתקדמים בעולם של חברת knauf, הבידוד התרמי והאקוסטי של הבתים שלנו מבודד פי 5 מבלוקים וחוסך משמעותית בהוצאות חימום וקירור

קרקע

בשיטת הבניה של א.ב.ד, הקרקע נשמרת מפני זיהום של חומרי בניה. שלד הבית אשר מיוצר במפעל משונע לשטח לאחר שנבנה והורכב במפעל, ומשם נבנה עם לוחות מבודדים בעלי פחת נמוך מבטון ובלוקים

חומרים

לוחות הבידוד מהם מיוצרים מרכיבי הקיר, הם לוחות הבידוד של החברה המובילה בעולם לקירות מבודדים – KNAUF  הגרמנית. חומרי הבניה שלנו ידידותיים לסביבה

פסולת

בניה ירוקה בשיטת א.ב.ד מייצרת פחות פסולת בגלל שימוש בחומרי הפלדה במפעל, תוך בניה נקייה בשטח או במפעל של לוחות הקיר על גביהם.

בריאות ורווחה

בזכות העובדה שהבית מיוצר על בסיס שלד פלדה, אין צורך בעמודים תומכים ולכן מפתחי החלונות והדלתות יכולים להות גדולים במיוחד עד לרמת תקרה- רצפה, המאפשרים אור ואוורור מיטבי ומקסימלי

חדשנות

הבתים שלנו מייצגים את קדמת הטכנולוגיה והחדשנות ביצירת בתים חכמים, חסכוניים באנרגיה וידידותיים לסביבה, בשל שיטת הייצור על בסיס שלד פלדה LGS תוך שימוש במכונת הפלדה הטכנולוגית המתקדמת ביותר בעולם- Hawick

בניה ירוקה היא הבניה הכי מתקדמת בעולם!

הכירו את תהליך הבניה של בניה ירוקה

בניה ירוקה היא שם הניתן לתהליך התכנון, הבניה, הפיתוח והשימוש בפועל של מבנים. על פי תו התקן 5281, המוכר גם כתקן הבנייה הירוקה, נדרשות  9 קטגוריות שונות שעל פיהן מוגדר מבנה כמבנה שנבנה בשיטת בניה ירוקה, שעיקרן בניה שהיא חסכונית באנרגיה ומייצרת פחות זיהום סביבתי. המטרה של כל מבנה שנבנה על פי הפילוסופיה הזו הוא לייצר סביבת מגורים בריאה ונוחה, אך יותר מכך –לצמצם את הפגיעה במשאבי הטבע עד כמה שאפשר.

הפרמטרים העיקריים שבהם חייבים לעמוד כל המבנים שנבנים בשיטות הבנייה הירוקה, נוגעים בנושאי סביבה כגון טיפול במי נגר, חסכון בצריכת האנרגיה, פיתוח השטחים הלא בנויים שמסביב לאתר הבנייה, איכות המגורים והשימוש במבנה ועוד פרמטרים נוספים.

שיטת הבנייה המתקדמת שלנו ב – א.ב.ד מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו לקבל בית גמור ומוכן למגורים בתוך כ6-8  חודשים, בסכות בניה ירוקה ומתקדמת בה שלד הבית מיוצר במפעל ומשונע לשטח להמשך הבניה ללא מזהמים  של תעשיית הבניין הישנה כמו בלוקים.

תקן 5281 הוא תו התקן של בניה ירוקה. התקן הישראלי לבניה ירוקה, בדומה לתקנים בעולם, מציע שיטת ניקוד שבאמצעותה מדרגים את המבנה ומעניקים לו את תו התקן. הפרמטרים השונים בוחנים את המבנה בכמה מישורים – שלב הבניה, ההשפעה הסביבתית וההשפעה על המשתמשים במבנה. כל אחד מהפרמטרים נמדד באופן עצמאי ומקבל דירוג על פי קריטריונים קבועים, כאשר הציון הכללי של מכלול הפרמטרים הוא זה שקובע את הציון הסופי של המבנה. תקן הבניה הירוקה 5281 ניתן בשיטת הכוכבים, כאשר הדירוג הגבוה ביותר הוא חמישה כוכבים.

 

הקטגוריות אשר נבחנות בתקן הן:

 • אנרגיה
 • מים
 • חומרים
 • קרקע
 • פסולת
 • ניהול אתר בניה
 • בריאות ורווחה
 • תחבורה
 • חדשנות

חתכי הקיר של א.ב.ד הם עוד פרמטר של בניה ירוקה

 • בידוד תרמי מושלם מעל לתקן
 • בידו אקוסטי מירבי מעל לתקן
 • עמידות פי 5 לרעידות עמידה
 • עמידות שאין להשיג בשיטות בניה קונבנציונאליות מפני שריפות

זה מה שהופך את הבתים אשר נבנים בשיטת בניה ירוקה לפופולריים מאוד באזורי מזג אוויר קיצון כמו הדרום החם או הצפון הקר. בחו"ל, מבנים אלה מומלצים באזורים המועדים לרעידות אדמה, פשוט משום שמבנים אלה חזקים יותר מבניה קונבנציונלית שכולנו מכירים מבלוקים מלט  ובטון.

בניגוד לשיטת הבניה המסורתית, בניה ירוקה אצלינו בא.ב.ד היא בניה בה שלד הבית מיוצר מפלדה LGS. תהליך ייצור הפלדה מבוצע במפעל, כאשר  התוכנית האדריכלית ממודלת לתלת מימד  ומשם מודפסת במכונת יצור ברמת קורות השלד שירכיבו את הבית. קורות השלד מודפסות בדיוק מושלם במכונת החיתוך על פי התוכנית האדריכלית, כשהן כבר כוללות פתחים ומעברים לצנרת.

בניה ירוקה עם א.ב.ד מבטיחה – 

 • בידוד תרמי מושלם מעל לתקן
 • בידו אקוסטי מירבי מעל לתקן
 • עמידות פי 5 לרעידות עמידה
 • דיוק מושלם בחתכי הקיר בשל שיטת הייצור בשלד פלדה LGS

קבלו הצעת מחיר

לבניית הבית

צרו קשר להתייעצות עם מומחי א.ב.ד

א.ב.ד מובילה את 

השוק הפרטי של

בניה מתקדמת, ירוקה וטכנולוגית

מעל 20 שנה

יצרנו שיטה בה לא רק שהבית מיוצר בפס ייצור במפעל בהליך מבוקר וקפדני, אלא שתהליך הבניה המתקדמת כולו, כולל את כל צרכי הבניה של הבונה הפרטי משלב התכנון ועד קבלת מפתח.

בניה קלה, על בסיס פלדת LGS הינה קדמת הטכנולוגיה לייצור בתים שכן היא מאפשרת ייצור מדויק יותר, עמיד לתנודות קרקע ולרעידות אדמה ומבודד עד פי 5 מבניה מסורתית בבלוקים. על יכולות הייצור הטכנולוגיות שלנו בא.ב.ד,  הוספנו שירות תכנון אדריכלי, הגשה לוועדות ובניית כל הגמרים עד לקבלת מפתח.

צפו בתהליך הייצור של בית בבניה מתקדמת

קבלו הצעת מחיר

לבניית הבית

צרו קשר להתייעצות עם מומחי א.ב.ד

בניה ירוקה היא תקן הקרוי גם תקן 5281  המהווה מדד לבתים אשר נבנים תוך התחשבות בסביבה ובשוהים בו.

לתקן הבניה הירוקה פרמטרים אשר עמידה בהם מגדירה את הבניה כירוקה. אנחנו בא.ב.ד בונים בתים בבניה ירוקה מיום היווסדנו.

אז כמה עולה לבנות בית? אתם תדעו מראש!

אומדן עלות בפגישה

בפגישת הייעוץ הראשונה, תקבלו אומדן מחיר ראלי של עלויות בנית הבית: תקצוב מלא של הבית על פי המתאר - השטח הגיאוגרפי, גודל הבית והצרכים המיוחדים בו. תוכלו לדעת מהן ההשלכות התקציביות של בנית הבית, עוד לפני שהגשתם אישור מנהלתי ועוד לפני שיש לכם תכנית אדריכלית.

תקצוב בחירות גמר

אנחנו נעריך עבורכם בכל שלב בבנית הבית, את התקציב הנדרש, גם אם שיניתם את המפרט שלו או את בחירת הגמרים לאורך הדרך. לאור כך, לא תתקלו בתקציבי בלת"ם ותוכלו לקבל החלטות מושכלות בכל שלב.

ללא עיכובים או דחיות

תהליך הבניה של א.ב.ד סטרילי, מדויק, לינארי ומסודר. כך אנו יודעים להעריך משמעות של שינויים בתכנית האדריכלית או עיכובים בקבלת היתרים. איתנו תקבלו הליך בניה מהיר מדויק וללא עיכובים בזכות שיטת בניה מתועשת.