דגם אריאל

א.ב.ד גאה להציג דגם בית פרטי בבניה מתקדמת – "אריאל":  הדגם הנמכר ביותר לשנת 2023, מגיע ב-3 גדלים ובוורסטיליות עיצובית רבה. מעוצב אדריכלית בבניה חכמה, מתקדמת וידידותית לסביבה.

 

דגם אריאל

א.ב.ד גאה להציג דגם בית פרטי בבניה מתקדמת – "אריאל":  הדגם הנמכר ביותר לשנת 2023, מגיע ב-3 גדלים ובוורסטיליות עיצובית רבה. מעוצב אדריכלית בבניה חכמה, מתקדמת וידידותית לסביבה.

 

אדריכלות חכמה

דגם אריאל תוכנן על ידי מיטב המוחות של מעצבים, אדריכלים, מהנדסים וצוות הפיתוח של א.ב.ד בעיצוב קלאסי ובמחשבה לבית צומח שניתן להרחיב בעתיד.

עם שלושה גדלים שונים לדגם, תוכלו לבחור את רמת ההכנה שתרצו להרחבה עתידית

 בניה מתקדמת

בניה מתקדמת בטכנולוגית  LGS מאפשרת למשפחות  ליהנות מבית הבן שתי קומות בגודל 172 מ"ר, או קומה אחת עם הכנה להרחבה,  הכולל את התכנית האדריכלית, הגשה לוועדות,  והגמרים

הגמרים כלולים

עיצוב אדריכלי מוקפד, עד לרמת הפרטים הקטנים ועם כל פרטי הגמר של מיטב הספקים במשק

לחסוך זמן וכסף 

דגם אריאל, מיוצר בפס ייצור והינו הדגם הפופולרי ביותר לשנת 2023. בנינו אותו עד היום בכל רחבי הארץ, כאשר כל פרט בתכנון האדריכלי כבר חושב הנדסית, ומוכן לייצור

דגם אריאל – ב3 גדלים

 • בית בגודל 178 מ"ר דו קומתי
 • בית בגודל 128 מ"ר עם תקרת גלרייה המהווה הכנה לקומה שניה
 • בית בגודל 128 מ"ר שגם אותו ניתן להרחיב בעתיד

אריאל א'-

128 מ"ר על מפלס אחד

 • בית על מפלס אחד בגודל 128 מ"ר
 • דגם אריאל א', כולל הכנה לקומה שניה וגג רעפים 4 שיפועים
 • לבחירתכם שני סגנונות עיצוביים: לבן קלאסי ושחור מודרני

אריאל ב'-

בית צומח בגודל 128 מ"ר

אריאל דגם בית פרטי | א.ב.ד
 • דגם הבית בגודל 128 מ"ר המשתרע על קומה אחת עם הכנה לקומה שניה
 • הבית כולל קומת גלריה עם תקרה גבוהה וגג רעפים חשוף
 • לבחירתכם שני סגנונות עיצוביים: לבן קלאסי ושחור מודרני

אריאל ג'- דו קומתי

 בגודל 178 מ"ר

 • דגם הבית בגודל 178 מ"ר – 128 מ"ר בקומה הראשונה + 50 מ"ר בקומה השנייה
 • לבחירתכם שני סגנונות עיצוביים: לבן קלאסי ושחור מודרני

מבט מעוף – חלוקה פנימית

דגם "אריאל" הינו דגם הדגל של א.ב.ד ולכן בצד העיצוב המרהיב עם חלל כפול וקורות עץ גושני, הדגם רחב הידיים, כולל את כל פיתוח החוץ ואת מיטב חומרי הגמר.

האפשרויות מגוונות - תוכלו לבנות את כלל הדגם כעת, או לבנות קומה אחת ולהמשיך את הבניה בהמשך, כאשר כל ההכנות התשתיתיות לקומה השניה כבר מגולמות בבניה הראשונית.

כך חוסכים ומתכננים נכון את התפתחות הבית לצרכי המשפחה

וורסטיליות עיצובית מלאה

לבחירתכם שני גוונים בדגם "אריאל" - לבן ושחור. השוני בגוונים מבוטא בקורות העץ בחלל הכפול ובגג הרעפים.

תוכלו לייצר שילובים ועיצובים לבחירתכם במסגרת מפרט הדגם

צפו בסרטוני ההדמיה

אדריכלות: עינת לשם

נגן וידאו
נגן וידאו

קבלו הצעת מחיר

לבניית דגם "אריאל"

דגם אריאל כולל את התכנית האדריכלית, הבניה בפועל וכל חומרי הגמר, עד למסירת מפתח

צרו קשר להתייעצות עם מומחי א.ב.ד

מה תבחרו ל ♥ של הבית?

א.ב.ד מציגה בפניכם מטבח משפחתי מרהיב, איכותי ופונקציונלי מבית רהיטי דורון.

 • דלתות עץ צבועות בתנור, עמידות למים מסדרת TOP של רב בריח
 • מגירות במסילת טריקה שקטה
 • שיש קיסר עם 11 גוונים לבחירה
 • ברז כיור נשלף
 • אי המשמש כאחסון וכשולחן ישיבה

*התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

בית בשיטת "הכל כלול" עם מיטב ספקי הגמרים

אנו בא.ב.ד עובדי עם ספקי הגמר המובילים בישראל, על מנת להביא ללקוחותינו תוצר מוגמר של בית בשיטת "הכל כלול", ברמת הגימור הגבוהה ביותר. לרשותכם רשימת ספקי הגמרים העובדים איתנו. בכל שלב תוכלו להחליף או להזדכות על חומרי הגמר במידה ואתם מעוניינים בכך 

מוכנים? הכירו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לבנייה

מהו בית בבניה מתקדמת?

בית בבניה מתקדמת, שונה מבתים אחרים בשלד שלו:

שלד הבית מיוצר על בסיס פלדה בטכנולוגית LGS. כך הבית נבנה באופן מדוייק על פי התכנית האדריכלית, ללא מגע יד אדם ועם אפס טעויות ביצוע

טכנולוגית הבניה המתקדמת, נפוצה מאוד ברחבי העולם בזכות יתרונותיה לעמידות בתנאי מזג אוויר קשים, ורעידות אדמה.

שיטת הבניה המתקדמת, מאפשרת בניה ידידותית לסביבה העמידה במיוחד ומהירה יותר בשל יכולת הדיוק בתהליך הבניה.

רק חברה בעלת וותק וניסיון רב בבניה מתקדמת, תוכל להעניק לכם תוצר אופטימלי המגלם את כל היתרונות של בניה מתקדמת.   

תכנון מדויק לרמת המילימטר

אנו בא.ב.ד עובדי עם ספקי הגמר המובילים בישראל, על מנת להביא ללקוחותינו תוצר מוגמר של בית בשיטת "הכל כלול", ברמת הגימור הגבוהה ביותר. לרשותכם רשימת ספקי הגמרים העובדים איתנו. בכל שלב תוכלו להחליף או להזדכות על חומרי הגמר במידה ואתם מעוניינים בכך 

בידוד תרמי ואקוסטי משופרים

חתכי הקיר של בתי א.ב.ד  עומדים מעל לסטנדרט בעולם הבניה ומציגים נתוני בידוד תרמי ואקוסטי משופרים.

התנגדות תרמית חישובית R של קיר א.ב.ד עומדת על 2.25-3.48 R לעומת 0.52 R עבור קיר בטון בלוק רגיל.

R* – התנגדות תרמית כולת של קיר מעטפת

חסכון משמעותי של זמן הבניה

 • שלד הבית המיוצר בפס יצור, מאפשר בניה מהירה בסביבה סטירילית נטולת הפרעות שטח, בה כל אנשי המקצוע עובדים במקביל ובסינרגיה על שלד הבית
 • לכל איש מקצוע כבר הוכן הבסיס לעבודה ברמת השלד, ולכן תהליך העבודה יעיל ומהיר יותר

שאלות ותשובות

ההבדל בבניה הוא הבדל בשלד הבית וחתכי הקירות – במקום להשתמש בבלוקים, שיטת הבניה של א.ב.ד מייצרת את שלד הבית בהליך המאפשר חוזק מקסימלי ודיוק: שלד הבית עשוי פלדה, בטכנולוגית LGS המאפשרת חיתוך פלדה בדיוק עד רמת המילימטר- פלדה חזקה זו מרכיבה את שלד הבית. על גביו נבנים הקירות, כאשר השלד כבר מכיל בתוכו את כל פתחי התעלות לרשתות החשמל, אינסטלציה וכיו"ב. 

מראה ועמידות הבית מתחילים בשלד – בהיותו ישר כפלס, המראה המתקבל הוא של בית מושלם לצד עמידות וחוזק תודות לפלדה ולחתכי הקיר:   על גבי הפלדה מונחים חתכי קירות פנים כפולים וחסיני אש המאפשרים בידוד תרמי ואקוסטי העומד בתקנים המחמירים ביותר. 

משך בנית בית בבניה מתקדמת , אורך כ 6-8 חודשים, תלוי בגודל הבית ובמפרט הטכני. לעומתו בניית בית בבלוקים אורכת כשנה. מדובר בחסכון משמעותי של משך זמן הבניה ממנו נגזר מרכיב החסכון התקציבי. 

יש הרבה בלבול בין שלל הביטויים בז'רגון המקצועי בעולם הבניה המתקדמת. הביטוי "בניה קלה" הוא ביטוי שהושרש בעשרות השנים האחרונות ולמרות שהוא מתייחס באופן גנרי לכל סוגי הבניה המתועשת, בשפת היום יום המדוברת, הוא מתייחס בפועל  לבניה בפח, פחונים, הרחבות נמוכות קומה של בתים, סגירת מרפסות ופרגולות.

בניה זו היא אכן "קלה" – היא אינה נועדה להחזיק משקל, היא לא מספקת בידוד תרמי ואקוסטי ולרוב השתמשו בה בהרחבות של בתים ומרפסות, עד כי השם "בניה קלה" הושרש גם  לכל סוג של הרחבה או בניה שאינה בניה בבלוקים.

עם זאת, "בניה מתקדמת" היא אחרת לגמרי – טכנולוגית LGS מאפשרת לבית להיות מיוצר משלד פלדה. חתכי הקיר יוצרים בידוד מושלם לרעש, רטיבות ורעידות ובית המיוצר בבניה מתקדמת, הוא בית חזק בו ניתן לתלות הכל – ארונות  תלויים של  ושל חדרי רחצה, טלוויזיות, רהיטי עץ וברזל כבדים. כמו כן, ניתן בבניה מתקדמת להניח הכל על הגג –  דודי שמש, מזגנים,מרזבים ועוד.

המרחק בין הביטויים "בניה מתקדמת" ל"בניה קלה" הוא עצום ועם זאת בשל חוסר הבנה בשוק, הביטוי "בניה קלה" לצערינו הושרש גם לבניה המתקדמת ביותר בעולם כיום.

המוצר שאנו מציעים ללקוחותינו הוא מוצר של בניה מתקדמת  –  בניה על גבי שלד פלדה איכותי, חזק ועמיד המיוצר במכונת החיתוך המתקדמת בעולם –  HOWIK ובעל מפרט חתך קיר עשיר במיוחד העומד בתקנים המחמירים ביותר.

בהחלט כן! בעולם הבניה המתקדמת ניתן למצוא הבדלים באיכות הבית – ככל שאיכות מכונת החיתוך של שלדי הפלדה, מתקדמת, כך ניתן לבצע חיתוכים מדויקים עד רמת המילימטר בכל תכנון אדריכלי. 

עולם הבניה המתקדמת עובר מהפכה טכנולוגית והמשמעות היא שחתכי הקיר הנחתכים לפי מידה בתכנית האדריכלית, יוצאים ברמת דיוק שאין למצוא בשום מקום אחר- בטח ובטח שלא בבניה בבלוקים.

כל חתך קיר ישר כפלס עד לרמת המילימטר וכל תכנון אדריכלי לרבות מפתחים גדולים,  אפשריים ברמת דיוק אופטימלית.

אנחנו בא.ב.ד רכשנו בשנת 2019 את מכונת חיתוך הפלדה המתקדמת בעולם מבית HOWICK –  יצרנית מכונות חיתוך פלדה בטכנולוגיה מתקדמת – LGS.

חברת HOWICK הינה חברה ניוזילנדית הפעילה 41 שנה ומוכרת לכ 70 מדינות ברחבי העולם. 

אחד היתרונות במעבר לבניה מתקדמת,טמון גם בתהליך תכנון ובנית הבית: בשיטתינו, תוכלו  לקבל הצעת מחיר ראלית לפי גודל הבית שלכם, כבר עכשיו לפני שביצעתם תכנית אדריכלית ולפני שלב ההיתרים כמובן.

בפגישת הייעוץ עם מומחי א.ב.ד, נבקש מכם למסור לנו פרטים אודות הבית אותו אתם מתכוונים לבנות – נשאל שאלות לגבי שטח הבית המתוכנן, שאלות כלליות לגבי תוואי השטח וכיו"ב.

נשאל אתכם גם שאלות לגבי הגמרים – איזה סוג של עיצוב או רמת גמר תרצו בבית ונעזור לכם כבר בשלב זה להתכוונן  לגבי החזון העיצובי שיש לכם לגבי הבית.

עם כל הנתונים האלה, נפיק עבורכם הצעת מחיר הכוללת את עלות הבית, כולל הגמרים ברמת דלתות, חלונות אלומיניום, מטבח, ריצוף וחיפוי, מזגנים, דלת כניסה ועוד ועוד.

אתם תקבלו מאיתנו הצעת מחיר לבנית בית מלא וגמור – כולל כל הגמרים.

תוכלו עוד לפני שלב התכנית האדריכלית ועוד לפני שנפגשתם עם אדריכל, כבר לדעת כמה יעלה לבנות בית בשיטת א.ב.ד.

משם ברגע שנתקדם, כל שינוי שתבצעו במפרט ובתכנית האדריכלית יהיה מתומחר וידוע לכם מראש. תוכלו לדעת כבר מראש מה עלויות הגמרים השונים. נתון זה הינו נתון קריטי לכל מי שמבקש לבנות בית ולא יודע כיצד התהליך יסתיים.

אצלינו המחיר ידוע, קבוע מראש ומוערך מראש כבר על ההתחלה עוד לפני שביקשתם היתר. כך תוכלו להיות בטוחים שיש בידכם את כל המידע לקבלת החלטה.