איכות הייצור

החל משנת 2019 עברנו לייצור במכונת חיתוך הפלדה המתקדמת בעולם מבית HOWICK –  מכונת חיתוך פלדה דקת דופן  ענקית ייצור מכונות הפלדה הממוקמת בניו זילנד, פעילה 41 שנה ומוכרת ל – 70 מדינות ברחבי העולם.

מכונת ייצור שלדי פלדה על פי תכנית ממודלת, מאפשרת דיוק  בחיתוך שלד הפלדה עד רמת המילימטר – זה מה שמקנה לבית מראה ישר כפלס.

הבית מיוצר במפעל מן התכנית האדריכלית הממודלת – ישירות לייצור במכונה

שימוש במכונת  HOWICK  משנה את כלל צורת העבודה  של בניית הבית – 

  1. ממדלים את התכנית האדריכלית לתלת מימד!

בשלב ראשון,  התכנית האדריכלית עוברת מידול לתלת מימד. תוכנת מידול מייצרת מתכנית דו המימד שמגיד האדריכל, תכנית תלת מימד מפורטת עד לרמת הברגים, החיתוכים, הכיפופים ומייצרת למעשה את שלד הבית כשהוא מוכן כבר לתוכניות החשמל, המיזוג והאינסטלציה עם מיקומים מדויקים לפתחי הצנרת.

2. מעבירים את תכנית המידול לבדיקה ובקרה לפני מעבר לייצור

מהנדס מוסמך בשיטת א.ב.ד עובר על תכנית המידול ובודק כי כל הפתחים, הזוויות והאלמנטים העיצוביים מהם בנויים קירות הבית , מתוכננים כהלכה ומוכנים לעבור לשלב הייצור

3. ייצור!

בשלב זה תוכנת המידול של הבית עוברת ליצור במכונה. 

מכונת HOWICK מייצרת עתה את שלד הבית מפלדה על פי התכנית ומוציאה פלט שהוא קורות פלדה המכופפים, מחוררים ומעוצבים על פי תוואי הבית שבתכנית האדריכלית. 

קורות פלדה אלה, הם למעשה עמודי וקירות הבית – בעלי חוזק עצום המסוגלים לעמוד בכל תנאי מזג אוויר ובעומסים של כל בית – דודי שמש, מזגן, רעפים ועוד ועוד. למעשה, קורות הפלדה כל כך חזקים עד כי הם קיבלו תו תקן מקסימלי של עמידה בפגעי מזג אוויר.

תוסיפו על כך את חתכי הקיר שא.ב.ד מוסיפה לשלד והתוצאה היא בידוד תרמי ואקוסטי גבוהים במיוחד, העומדים תחת התקנים המחמירים ביותר.

שלדי הפלדה דקת הדופן  LGS מיוצרים על פי תכנית ומוכנים להרכבה במפעל. תהליך החיתוך הינו תהליך סטרילי, ידידותי לסביבה וטכנולוגי. 

הוא מושתת על תרגום מדוייק של התכנית האדריכלית  לתכנית תלת מימד הכוללת כבר בשלב זה את תכנית החשמל, האינסטלציה והמיזוג. 

4. הרכבת הבית

אנשי המקצוע עובדים במפעל במקביל וחוסכים זמן יקר. העבודה במפעל היא עבודה של בנית בית. מפעל א.ב.ד משתרע על פני שטח עצום בלוד בו מתרחשת הבניה:   לקורות הפלדה מוכנסים צינורות האוורור, מיזוג, חשמל ואינסטלציה.

הרצפה מרוצפת,מותקנות דלתות ,חלונות, מטבח וכלים סנטירים.  למעשה כאן במפעל בונים את הבית מא' ועד ת'.

הבית מוכן? עכשיו משנעים אותו לאזורו. 

 

  1. ממוכן, טכנולוגי וחדשני – טכנולוגית LGS מאפשרת  ייצור של שלד הבית ללא מגע יד אדם, בתהליך מהיר ומדוייק המייעל את משך הזמן הנדרש  להכנת שלד הבית.
  2. מיעוט בלאי = חסכון גלום – כתוצאה מתכנון מדוייק של שלד הבית,  הבלאי המאפיין כל כך שיטות בניה מסורתיות (והגורם לבזבוז חומרים בשווי 20-30% מסך חומרי הגלם), אינו קיים כאן. 
  3. יעילות – כל אנשי המקצוע עובדים במקביל תחת תוכניות מוגדרות מראש לחשמל, לאינסטלציה ולמיזוג, שוהגדרו ויושמו עוד בשלב הייצור. 
שלד פלדה מורכב במפעל
על גבי השלד, נבנים קירות החוץ והפנים
הקודם
הבא

לקוחות ממליצים…

הצצה לבתים שבנינו…

למדו על שיטת א.ב.ד בטכנולוגית LGS