איכות הייצור

החל משנת 2019 עברנו לייצור במכונת חיתוך הפלדה המתקדמת בעולם מבית HOWICK –  מכונת חיתוך פלדה דקת דופן  ענקית ייצור מכונות הפלדה הממוקמת בניו זילנד, פעילה 41 שנה ומוכרת ל – 70 מדינות ברחבי העולם.

מכונת חיתוך פלדה זו, מאפשרת דיוק  בחיתוך שלד הפלדה עד רמת המילימטר – זה מה שמקנה לבית מראה ישר כפלס.

שימוש במכונת חיתוך HOWICK  משנה את כלל צורת העבודה  של בניית הבית-  אנשי המקצוע עובדים במפעל במקביל וחוסכים זמן יקר, האדריכלים מתכננים מראש כל פרט בבית- תכנית החשמל, מפתחי החלונות, הצנרת ועוד- הכל מתוכנן במקביל לטובת ייצור יעיל ומהיר.

* בתמונה – שלד פלדה בתהליך בניה

שדרגנו את פס הייצור במפעל וכל לקוחותינו מרוויחים!

לאור העבודה במכונת החיתוך HOWICK, עבודתו של האדריכל כוללת מידול תלת מימדי המוזן למכונת החיתוך HOWICK. לא בכדי, שימוש מתקדם זה, מחייב נהלי עבודה  לפס הייצור:  האדריכל ממדל בתלת מימד את התכנית האדריכלית ויוצר דגם אשר מוזן בתוכנה למכונת החיתוך. אז חל תהליך חיתוך הפלדה ממנו ייבנה שלד הבית.

ל שלדי הפלדה דקת הדופן  LGS מיוצרים על פי תכנית ומוכנים להרכבה במפעל. תהליך החיתוך הינו תהליך סטרילי, ידידותי לסביבה וטכנולוגי. הוא מושתת על תרגום מדוייק של מהנדסי א.ב.ד את התכנית האדריכלית ומאפשר חיתוך בכל רמה – גם קצוות מעוגלים, קשתות ואלמנטים עיצוביים שתודות לשימוש במכונה זו, ניתן ליישם בכל תכנית אדריכלית.

השימוש במכונת החיתוך של HOWICK מאפשר יעילות בשני פרמטרים בעלי קשר ישיר לעלות הבניה הסופית המגולגלת אל הלקוח:

  1. ייעול זמן- טכנולוגית LGS מאפשרת  חיתוך מהיר ומדוייק המייעל את משך הזמן הנדרש  להכנת שלד הבית.
  2. מיעוט בלאי= חסכון גלום– כתוצאה מתכנון מדוייק של לוחות הפלדה, הבלאי המאפיין כל כך שיטות בניה מסורתיות והגורם לבזבוז חומרים בשווי 20-30% מסך חומרי הגלם בבניה, אינו קיים כאן. תחת תכנון מדויק של העמדת הלוחות למול התכנית האדירכלית, ניתן להגיע למיצוי מקסימלי ואופטימלי של כל לוח בחיתוך הדרוש ובכך לחסוך בלאי יקר ואפילו לתרום לסביבה.

חיתוך שלדי פלדה – חזק ומאפשר הגשמת כל חלום עיצובי

לפלדה יחס משקל – חוזק גבוה,  ולכן על אף היותה דקת דופן, היא חזקה במיוחד. הבתים הם בתים המסוגלים לשאת כל עומס – ארונות תלויים, דודי שמש, מזגנים ועוד ועוד. תוסיפו על כך את חתכי הקיר שא.ב.ד מוסיפה לשלד והתוצאה היא בידוד תרמי ואקוסטי גבוהים במיוחד, העומדים תחת התקנים המחמירים ביותר.

לקוחות ממליצים…

דיור בר השגה? כן! 

השאירו פרטים לקבלת מידע ונציגי א.ב.ד יחזרו אליכם

ייצור במפעל הרכבה בשטח

הצצה לבתים שבנינו…

למדו על שיטת א.ב.ד בטכנולוגית LGS