בתים מוכנים – מבנה נייד

לקנות בית מוכן מבניה קלה כאן ועכשיו

תהליך הבנייה של בית, משרד או כל נכס אחר כרוך בדרך כלל בלא מעט כאבי ראש ובעיקר בחור גדול ואפילו עצום בכיס. אנחנו מוצאים את עצמנו לא פעם נכנסים להרפתקה ארוכת טווח, שבתוכה מחכים לנו אתגרים לא פשוטים.

בזכות היתרונות מאחורי שיטת הבנייה הקלה, אנחנו יכולים לקצר משמעותית את זמן ההמתנה לבית החלומות ולפתור לא מעט אתגרים שמחכים לנו בדרך.

הבנייה הקלה מתבססת על שיטות מתקדמות שמאפשרות ליצור דגמים איכותיים, עמידים לאורך זמן ופרקטיים של בתים מוכנים, לצד מבנה נייד כמו משרד זמני או בית למגורים לתקופות קצרות.

 

יתרונות קניית מבנה נייד ובתים מוכנים

 

בנייה מהירה

בניה מתקדמת מאפשרת לנו להגיע לתוצאות במהירות. בדרך כלל לוקח כשלושה חודשים בלבד להעמיד בתים מוכנים במקומם ולסיים את התהליך כולו, בהתאם לאישורים ולצרכים שונים של הלקוחות. מדובר על תהליך קצר באופן משמעותי בהשוואה לתהליך הבנייה המוכר לנו.

 

בניה קלה היא חסכונית וידידותית לסביבה

בניה קלה מתבססת על חסכון בחומרי בניין שמזיקים לסביבה. רוב התהליך נעשה דווקא במפעל והבית המוכן מגיע ליעדו כשהוא 90% עומד ושמיש. כתוצאה מכך אין זיהום אוויר בשטח הבנייה, שנגרם בדרך כלל מאבק ושימוש בחומרי בניין מלכלכים ומזהמים.

בתהליך של בניה מתקדמת הושם דגש על שיטות שאינן פוגעות בסביבה גם בטווח הארוך. דרך בידוד שחוסך אנרגיה ועד לאפשרות לשנע מבנה נייד עד למקום בו יוצב במהירות וללא גרימת לכלוך ונזק לסביבה בדרך. רק מציבים במקום הנכון והבית כמעט מוכן.

 

בנייה חסכונית

תהליך בניית בית או משרד חדש יכול להיות יקר במיוחד. למעשה מדובר בהוצאה הגדולה ביותר שנעשה ככל הנראה בחיינו. בניה קלה חוסכת לא מעט בהוצאות שכן רוב העבודה נעשית במפעל והמבנה מגיע עד לשטח. אין צורך בעשרות עובדים שיעבדו בשטח, בחומרי בניין מיוחדים שמגיעים לאתר הבנייה, במשאיות, בפינוי אשפה ובאינספור הוצאות אחרות שמתלוות לתהליך הבניה.

 

 

מבנה נייד שניתן לשנע לכל מקום

בניה קלה מציעה בתים מוכנים שניתן להציב בכל מקום, אך גם מבנים ניידים המשמשים לסחר, לאחסון, לעבודה בשטח, לנופש ולאינספור שימושים אחרים. היתרון של מבנה נייד שהשימוש בו זמני, למשל משרד שמוצב בתוך אתר עבודה, הוא שניתן להזיז אותו לאחר מכן לכל מקום אחר ולמצוא לו שימוש חדש.

בניה קלה היא חסכונית, יעילה ונגישה. זוהי כנראה הסיבה שבחו”ל מדובר באחת השיטות הנפוצות ביותר. עכשיו ניתן להנות ממנה ומיתרונותיה הרבים גם בישראל.

 

משתוקקים כבר לבית פרטי ולא יודעים למי לפנות? חברת א.ב.ד היא הכתובת בשבילכם.

א.ב.ד מרכזת בתוכה את כל הגורמים הרלוונטיים לשירותכם. הכל במקום אחד: ליווי אישי וצמוד של נציגנו, אדריכלים, מהנסים, פיקוח צמוד בשטח, איכות ושירות.  אז למה לכם לחכות שנים לבית הראשון שלכם? התקשרו עוד היום לחברת א.ב.ד למספר 03-9097093 ותקבלו את כל המידע הדרוש לכם. או צרו קשר דרך האתר

לחצו כאן להצצה בגלריית פרויקטים בניה חדשה

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים

 

 

 

חזרה לכל הכתבות