בנייה קלה מחיר למ”ר

מתכננים לבנות בית פרטי? בית החלומות שלכם יכול להגיע באחת משתי הגרסאות:
– האחת, שתרוקנו את חשבון הבנק ועל הדרך תצמצמו כל תכנית לחסכון למשפחה העתידית.
– והשנייה, זו שעוזרת לכם לחשוב גם על עתיד המשפחה שצריכה לגור בתוכו.

האופציה השנייה או איך לבנות בית בתקציב נכון?

בנייה קלה, היא סגנון בנייה שמתבסס על חומרים שונים כגון פלדה, גבס, וכדומה. מדובר בסגנון בנייה מהיר וזול שבו מיוצרים במפעל מבנים ניידים ואיכותיים שעמידים לאורך זמן (במידה ושאלתם) וניתן להעתיקם ממקום למקום. בשנים האחרונות, הבנייה הקלה הולכת ותופסת תאוצה בארץ בעקבות העובדה שעלות הבנייה זולה בהרבה מבנייה רגילה.

עלות המבנה מתחיל מתכנון נכון

נתחיל מההתחלה, משלב התכנון – מדובר בסגנון בנייה שבו מחירים ידועים מראש ובמידה ואין שינויים משמעותיים במהלך התכנון – הדבר מאפשר שלא יהיו חריגות מהתקציב. מצד אחד הכל מתכונן בצורה נכונה עד לפרטי פרטים, אבל בו זמנית, סגנון הבנייה גמיש מאוד לשינויים ומונע את החריגות המיותרות מהתקציב שבחרנו לנו.

בנוסף, אופן סגנון הבנייה (ייצור במפעל והרכבה בשטח) מצמצם באופן מהותי את עלותה. הדבר מקצר את תהליך הבנייה וכתוצאה מכך, גם חוסך לנו עלויות משמעתיות במחיר למ”ר. אמנם קשה להעריך בדיוק מה העלות למ”ר שכן, העלות משתנה מנכס לנכס בעקבות הפרמטרים המשתנים (גודל המבנה, החומרים, וכדומה), אבל בהשוואה, החיסכון יכול להגיע עד ל-50% מעלויות של בנייה רגילה.

 

לחצו כאן להצצה בגלריית פרויקטים בניה חדשה

 

פרויקט בניה קלה 61     פרויקטים לדוגמה בניה מודולרית מהירה     פרויקט 49 מבנים ניידים

 

 

ומעבר לכך?

היתרונות של הבנייה הקלה לא מסתיימים אך ורק בעלות (למרות שזהו ללא ספק אחד היתרונות המרכזיים ביותר) – בבנייה קלה אתם מקבלים מבנה שמבודד באופן טרמי לחום וקור, מונע כניסת רעשים לבית, עמיד גם מול רעידות אדמה ובנוסף, מדובר בשיטת בנייה ירוקה, שמצמצמת את הפגיעה בסביבה וגם מבטיחה בנייה מהירה במחצית ממשך הזמן בבנייה רגילה.

העתיד

שיטת הבנייה הקלה, על כל יתרונותיה, היא שיטה שמאפשרת לכם לחשוב על העתיד. העלות שלה מאפשרת לכם לשים כסף בצד עבור העתיד של המשפחה שלכם, שתגדל בבית החדש שנבנה והותאם עבורכם באופן אישי.

אז תנו לנו, בא.ב.ד הבית של הבניה הקלה, חברה בעלת ניסיון רב שלא מתפשרת על הרמה הגבוהה ביותר, לבנות עבורכם את בית החלומות שבו תגדלו את המשפחה הזו. תנו לנו לעזור לכם לחסוך עלויות חשובות ועל הדרך גם לתרום לסביבה.
רוצים לשמוע עוד פרטים? חייגו אלינו למספר 03-9097093 או צרו קשר דרך האתר והתכוננו לבית החלומות שלכם!

חזרה לכל הכתבות